Zespół Szkół Ogólnokształcących
w Strzelinie
Liceum Ogólnokształcące im Marii Skłodowskiej-Curie
Gimnazjum Dwujęzyczne
Trzeba mieć wytrwałość i wiarę w siebie. Trzeba wierzyć, że człowiek jest do czegoś zdolny i osiągnąć to za wszelką cenę.

Maria Skłodowska-Curie
Lista absolwentów wg roczników
od roku 1949 do 2014
Aby szybko znaleźć szukaną osobę naciśnij klawisze CTRL i F. Następnie w okienku wpisz wybrane nazwisko
Prosimy o informowanie o błędach w imionach i nazwiskach. Niezwłocznie je poprawimy. 
Adres e-mailowy: liceumstrzelin@gmail.com
Rok 1949

1. Bober Kazimierz
2. Chaszczewicz Zygmunt
3. Galik Józef
4. Gałczyńska Henryka
5. Kilarska Barbara
6. Kostkiewicz Maria
7. Kumaszka Bronisława
8. Maszlak Irena
9. Ostapiuk Tadeusz
10. Sahaj Tadeusz
11. Szeszko Henryk
12. Szydłowski Zenon
13. Targoński Stanisław
14. Zubek Łucja

Rok 1950

1. Cielińska Joanna
2. Gniewkowski Antoni
3. Górniak Franciszek
4. Kostkiewicz Jadwiga
5. Kujka Antoni
6. Niemcewicz Zbigniew
7. Nowak Janusz
8. Oczachowska Anna
9. Sarnicka Stefania
10. Sygrela Józef

Rok 1951

1. Biernat Stanisław
2. Bohdanowicz Waldemar
3. Bruszewska Halina
4. Bugajski Marian
5. Chorąży Bolesław
6. Chwiłka Józef
7. Cielińska Maria
8. Cudak Elżbieta
9. Furmaniewicz Ryszard
10. Głowińska Barbara
11. Grzech Marian
12. Jackowski Janusz
13. Kaźmierczak Gertruda
14. Klein Edward
15. Komór Helena
16. Kozula Kazimiera
17. Lisowska Teresa
18. Lewicki Lesław
19. Michta Zbigniew
20. Piotrowicz Irena
21. Pyć Stefania
22. Pater August
23. Reichert Franciszka
24. Solska Danuta
25. Sobczak Józef
26. Sierpowicz Stanisława
27. Szumska Czesława
28. Szypułka Helena
29. Szydłowski Stefan
30. Turska Halina
31. Uberna Danuta
32. Wagłowicz Jadwiga
33. Wójcik Janusz
34. Wrońska Maria
35. Żujewska Danuta
36. Żurakowski Józef

Rok 1952

1. Bar Stefania
2. Cisowski Stanisław
3. Cudak Teresa
4. Ficek Jan
5. Grygosiński Witold
6. Hundz Jadwiga
7. Jakubiel Wacław
8. Klein Konrad
9. Konopka Janina
10. Kot Edmund
11. Laszczyński Stanisław
12. Macała Stefania
13. Michaliszyn Piotr
14. Nowakowska Danuta
15. Nowakowski Marian
16. Potępa Mieczysław
17. Prokop Krystyna
18. Sielski Wojciech
19. Szuflat Maria
20. Świrska Bronisława
21. Weich Stanisław
22. Zacharko Emilia
23. Zambroziewicz Władysław
24.Żuk Jan

Rok 1953

1. Babczyszyn Danuta
2. Babicz Maria
3. Bąkowska Stanisława
4. Bielawska Aleksandra
5. Burczak Teresa
6. Czopek Anna
7. Dudycz Bazyli
8. Gostylla Zofia
9. Hoffman Jerzy
10. Huculak Józefa
11. Janda Jadwiga
12. Janiuk Paweł
13. Kasprzyszak Stanisław
14. Maszonka Aniela
15. Niemcewicz Jerzy
16. Niemcewicz Zdzisława
17. Nowak Stanisława
18. Orłowska Leonarda
19. Potaczek Jadwiga
20. Poznańska Ewa
21. Rossowiecka Anna
22. Rudnicka Irena
23. Siadek Bożena
24. Sołowska Maria
25. Staniecki Krzysztof
26. Szach Eustachy
27. Sznek Roman
28. Tuz Anna
29. Tyl Ludwik
30. Urbański Marek
31. Wierska Maria
32. Winiarski Jan
33. Zacharko Stefania

Rok 1954

1. Babczyszyn Stefania
2. Baczyńska Janina
3. Borowiec Janina
4. Brusanowski Stefan
5. Buczyńska Halina
6. Dominiczak Ryszard
7. Drozdowski Franciszek
8. Głód Emilia
9. Hoszowski Stanisław
10. Kosiński Adolf
11. Krawczyk Wiktor
12. Krzesaj Józef
13. Lapander Bożena
14. Machalska Maria
15. Marcinkiewicz Teresa
16. Muzyka Olga
17. Ostapiuk Jadwiga
18. Pietrzyk Jan
19. Piotrowicz Tadeusz
20. Polski Henryk
21. Pyzio Alfred
22. Rok Lech
23. Skibiński Czesław
24. Suszycki Michał
25. Śliwińska Edwarda
26. Tomaszewski Kazimierz
27. Waśkowicz Lidia
28. Wiśniewska Alina
29. Wojtowicz Stanisława
30. Wyrostkiewicz Krystyna

Rok 1955

1. Bartnicka Teodozja
2. Bernacki Jan
3. Bijak Maria
4. Ciróg Czesława
5. Deska Karolina
6. Duma Zofia
7. Dziedzic Zofia
8. Fuławka Stanisława
9. Gołębiowski Jan
10. Góralewicz Krystyna
11. Gudzikowski Zygmunt
12. Kamiński Zygmunt
13. Karaban Danuta
14. Karatowicz Barbara
15. Kręcijasz Henryka
16. Kubów Eugeniusz
17. Lazar Andrzej
18. Lizak Kazimierz
19. Łesak Bolesław
20. Materska Teresa
21. Olejnik Kazimierz
22. Piskorz Józef
23. Popiel Ryszard
24. Sierpowicz Ryszard
25. Szwar Jarosław
26. Wójciów Ryszard
27. Wróblewski Kazimierz
28. Zenc Leon

Rok 1956

1. Barabach Józef
2. Bandura Jan
3. Brusiło Edmund
4. Jasnorzewski Józef
5. Ciołek Teresa
6. Cybok Maria
7. Cygan Marian
8. Czudziak Adam
9. Domirecki Mieczysław
10. Ferenc Aleksandra
11. Gregorek Barbara
12. Grodzińska Urszula
13. Karatowicz Krystyna
14. Karatowicz Maria
15. Köksling Halina
16. Laszczyński Leonard
17. Lewandowska Teresa
18. Maftyjewicz Zygmunt
19. Michaliszyn Janina
20. Pawliszak Marian
21. Pełka Gwidon
22. Poznańska Anna
23. Seń Lidia
24. Szechiński Jacek
25. Szybalska Joanna
26. Szymański Ryszard
27. Tomczak Zofia
28. Wiernikowska Janina

Rok 1957

1. Borowik Barbara
2. Budz Barbara
3. Czarnecka Maria
4. Chorzemski Szymon
5. Dąbrowski Sławomir
6. Furmaniewicz Alina
7. Gajdulewicz Maria
8. Gigiel Lesław
9. Jankiewicz Romuald
10. Jaśkiewicz Roman
11. Klim Jan
12. Kowalczyk Barbara
13. Kowalski Ryszard
14. Łupinka Ryszarda
15. Lapander Wiesława
16. Matusiak Władysław
17. Osadczuk Kazimiera
18. Skibiński Krzysztof
19. Sobczak Wojciech
20. Wojnarowicz Maria
21. Woleńska Wiesława
22. Kawałko Kazimierz
23. Starościak Janusz
24. Charowski Zdzisław

Rok 1958

1. Bober Józef
2. Burghardt Zygmunt
3. Cygan Władysław
4. Dudzic Zofia
5. Dziedzińska Janina
6. Dudycz Mikołaj
7. Fryzel Elżbieta
8. Grodziński Kazimierz
9. Kohl Renata
10. Kapler Artur
11. Klara Zdzisław
12. Kluba Teresa
13. Łużna Anna
14. Mielczarek lrena
15. Mihułka Zygmunt
16. Muszyńska Malwina
17. Nowak Teresa
18. Osowiecki Jan
19. Otoka Kazimierz
20. Panas Danuta
21. Pruchnicki Władysław
22. Siadek Maria
23. Smalec Maria
24. Świrska Krystyna
25. Thomas Henryka
26. Wasylów lrena
27. Werczyńska Maria
28. Zając Zofia
29. Duszeńko Stefan
30. Marański Bolesław
31. Kania Jerzy
32. Zodrow Andrzej
33. Garucarz Maria

Rok 1959

1. Babczyszyn Stanisław
2. Blacharska Krystyna
3. Bogacz Elżbieta
4. Chmielewska Janina
5. Czupik Julia
6. Drzystek Halina
7. Dziekoński Ryszard
8. Fedorowicz Maria
9. Vojgth Katarzyna
10. Karkoszka Kazimiera
11. Kornecki Jan
12. Lepiejko Maria
13. Łoza Kazimiera
14. Masztalerz Maria
15. Piotrowska Krystyna
16. Stawarska Alicja
17. Skorupska Janina
18. Strużyńska Stanisława
19. Wójcikiewicz Zofia

Rok 1960

1. Bryła lzabela
2. Czarny lrena
3. Czarny Jarosław
4. Dzielendziak Stanisława
5. Flaczyńska Anna
6. Gawłowska Danuta
7. Kluba Maria
8. Kokosińska Maria
9. Konsencjusz Wanda
10. Lesisz Andrzej
11. Lewicka Janina
12. Majchrzak Marian
13. Nozdryń Zbigniew
14. Orłowski Franciszek
15. Partyka Krystyna
16. Rafałowski Jerzy
17. Rozmus Marceli
18. Ryba Henryk
19. Smaha Krystyna
20. Stelmach Elżbieta
21. Szczepańska Władysława
22. Szymański Ireneusz
23. Zawada Zbigniew
24. Kreyczi Lesław

Rok 1961

1. Benroth Bogusław
2. Beń Andrzej
3. Biłyk Eugenia
4. Dziedziński Zbigniew
5. Bober Maria
6. Cisowski Janusz
7. Flaczyński Edward Piotr
8. Głód Krzysztof
9. Godlewski Wacław
10. Koczwara Maria Jolanta
11. Grześkowiak Zbigniew
12. Hawrylewicz Witold
13. Jaśkiewicz EIżbieta
14. Kania Joanna Krystyna
15. Kapler Waldemar
16. Kobylański Jerzy
17. Leśkiewicz Zofia
18. Małańczkowska Janina
19. Najda Alina
20. Ordzik Krystyna
21. Pawczuk Alicja
22. Pawłowska Zdzisława
23. Piotrowicz Maria
24. Szczepański Stanisław
25. Przetocki Jacek
26. Sobczak Alicja
27. Szpigiel Barbara
28. Szybalska Katarzyna
29. Taras Marian
30. Thomas Waldemar
31. Piotrowska Lidia

Rok 1962

1. Bednarczyk Henryka
2. Borkowski Krzysztof
3. Chrzan Helena
4. Drozd Marian
5. Głębocki Stanisław
6. Cieśla Ryszard
7. Jakubowski Jan
8. Janusz Krystyna
9. Jurneczka Maria
10. Kowalewski Artur
11. Kosmalski Lech
12. Kumaszka Danuta
13. Lapander Jerzy
14. Malinowski Janusz
15. Marcinek Kazimierz
16. Maternowski Tadeusz
17. Michalska Joanna
18. Milowski Piotr
19. Osadczuk Jan
20. Pałka Henryk
21. Pater Kazimiera
22. Pietraszewska Krystyna
23. Polak Stanisław
24. Rudnicka Wiesława
25. Sarna Stefania
26. Siuta Anna
27. Skorupska Henryka
28. Stepek Lidia
29. Szczygielska Maria
30. Szczygielski Ryszard
31. Sziper Halina
32. Tomaś Stanisława
33. Wroński Marek
34. Oczachowski Maciej
35. Heizler Jan
36. Winiarski Bartłomiej

Rok 1963

1. Benroth Teresa
2. Baszak Teresa
3. Bednarski Stanisław
4. Bereta Maria
5. Bielaś Danuta
6. Bujak Jan
7. Ciaskowska Irena
8. Bohdanowicz Zofia
9. Drozd Helena
10. Burghardt Kazimierz
11. Chudak Barbara
12. Dzięgielewska EIżbieta
13. Fąfara Łucja
14. Dzięcioł Lech
15. FIis Maria
16. Gałązka Janina
17. Hewko Józefa
18. Godlewska Zofia
19. Jastrzębska lzabela
20. Hnatkowska Zofia
21. Kazimierski Maciej
22. Kardas Jadwiga
23. Kondracki Mieczysław
24. Lichość Jerzy
25. Mastalerz Antonina
26. Maczuska lrena
27. Nahajowska Elżbieta
28. Pater Jan
29. Mądrala Eleonora
30. Proch Stanisława
31. Prorok Wacław
32. Ordzik Ewa
33. Panaś Barbara
34. Płusa Paweł
35. Połubińska Danuta
36. Popow Ryszarda
37. Przetocki Krzysztof
38. Sowińska Jadwiga
39. Stój lrena
40. Siodłak Zofia
41. Stachowicz Genowefa
42. Szwar Halina
43. Tomaszewicz Irena
44. Tracz Ewa
45. Wolańska Stanisława
46. Woroniecki Michał
47. Dąbrowska Stanisława

Rok 1964

1. Barczak Maria
2. Berezowska Teresa
3. Bach Anna
4. Bigus Bronisław
5. Bijak Stanisław
6. Cichoń Maria
7. Bijak Maria
8. Ćmikiewicz Julian
9. Daszkiewicz Alina
10. Foltynowicz Wiesława
11. Kłoda Krystyna
12. Krzyśków Wanda
13. Gąsiewicz Mieczysław
14. Dąbrowski Wojciech
15. Dudkowska Wanda
16. Dylewska Urszula
17. Marczak Tadeusz
18. Gryzan Irena
19. Kurc Ryszard
20. Maziak Krystyna
21. Kołosowska EIżbieta
22. Krzewska Stefania
23. Łoboda Jadwiga
24. Mierzwiak Danuta
25. Misiec Alicja
26. Majchrzak Mieczysław
27. Nienartowicz Tadeusz
28. Mizdra Zbigniew
29. Piotrowicz Wiesława
30. Mizerka Ryszard
31. Nowak Czesław
32. Mroziewski Ryszard
33. Nahajowska Halina
34. Olejnik Maria
35. Orfin Teresa
36. Norowska Halina
37. Ostaszewska Maria
38. Paduch Teresa
39. Pach Barbara
40. Piotrowski Jan
41. Pychowska Danuta
42. Rafalska Irena
43. Roth Adam
44. Sahaj Józefa
45. Rataj Józef
46. Salomon Maria
47. Rydz Zofia
48. Sławiński Zbigniew
49. Skorupska Danuta
50. Sowiżrał Henryka
51. Szałagan Stanisława
52. Szymański Leon
53. Szechiński Mariusz
54. Szlachta Katarzyna
55. Szulc Alina
56. Ugrewicz Władysław
57. Woldrich Lesław
58. Szymanek Adam
59. Szymański Jerzy
60. Ślusarczyk Stanisław
61. Żarski Anatol
62. Tracz Adam
63. Filarowska Wanda
64. Tril Zofia
65. Tymczyszyn Ryszard
66. Wołoszczuk Elżbieta
67. Zawada Jan
68. Żelazko Genowefa
69. Żerek Mieczysława
70. Mecan Maria

Rok 1965

1. Adamczyk Krystyna
2. Borkowski Bogusław
3. Bohdanowicz Krystyna
4. Bodak Maria
5. Bodak Stanisław
6. Bronicka Jadwiga
7. Binasiewicz Marian
8. Cielińska Alina
9. Czubak Jadwiga
10. Draga Danuta
11. Dziuba lrena
12. Dusza Krystyna
13. Dereń Franciszek
14. Fuławka Maria
15. Grzesiowska Alina
16. Grudzińska Krystyna
17. Huk Aleksandra
18. Hoszowski Stefan
19. Hrycak Maria
20. Jankowska Aniela
21. Jarosławska Barbara
22. Jaśkiewicz Andrzej
23. Kubów Helena
24. Krasecki Henryk
25. Kluba Zdzisław
26. Kondzioła Adam
27. Orłowska Stanisława
28. Krzewski Stanisław
29. Kołacz Janusz
30. Krasuska Leokadia
31. Kwiatkowska Wanda
32. Kowalski Janusz
33. Kozak Weronika
34. Krukowska Barbara
35. Kozak Józefa
36. Lewczuk Jerzy
37. Lasota Władysław
38. Lizak Halina
39. Łoza Edward
40. Łozińska Helena
41. Machalski Stanisław
42. Mihułka Stanisława
43. Mesjasz Halina
44. Matias Sabina
45. Myczkowski Ryszard
46. Myczkowski Bogdan
47. Mazur Krystyna
48. Mielczarek Irena
49. Muszyńska Urszula
50. Mazur Kazimiera
51. Nowak Zbigniew
52. Nejman Danuta
53. Niewiadomska Sabina
54. Oczachowski Marcin
55. Pędziszewski Ryszard
56. Płaza Helena
57. Pawlik Teresa
58. Piasecka Stanisława
59. Piwowar Barbara
60. Piotrowicz Wanda
61. Pyzio Stanisław
62. Pawlak Elżbieta
63. Pawlik Kazimiera
64. Rachfalowska Teresa
65. Rykała Jerzy
66. Rozpędek Grzegorz
67. Sieciechowski Gwidon
68. Sajewicz Czesława
69. Skoracka Grażyna
70. Skorupska Stanisława
71. Słomińska Ryszarda
72. Sobczak Danuta
73. Siodłak Henryk
74. Stempniewicz Regina
75. Stępień Henryk
76. Strojewski Henryk
77. Strzelczyk Jan
78. Stupnicka Halina
79. Stój Maria
80. Taratajcio Janina
81. Tłuszcz lrena
82. Szajkowski Adam
83. Sierpowicz Edward
84. Wierzbicka Zofia
85. Winiarska Zdzisława
86. Woldrich Maria
87. Woroniecki Jerzy
88. Naraniecka Krystyna
89. Zając Zofia
90. Zygmaniak Henryka
91. Żabska Jadwiga

Rok 1966

1. Andrzejewski Henryk
2. Arnista Krystyna
3. Bagińska lrena
4. Bandura Helena
5. Bator Maria
6. Bartosz Janina
7. Bielecka Maria
8. Bieniecka Krystyna
9. Buczek Halina
10. Chmura Tadeusz
11. Czajka Maria
12. Czekierda Zdzisław
13. Czubak Krystyna
14. Dawyniak Andrzej
15. Dziadzio Jerzy
16. Dziekońska Wiesława
17. Florek Janina
18. Foltynowicz Lech
19. Foltynowicz Lidia
20. Foltyńska Maria
21. Franczyk Maria
22. Fuławka Zofia
23. Gąsiewicz Helena
24. Gniewczyński Marek
25. Gondowicz Zuzanna
26. Gostkiewicz Rafalina
27. Hrycyszyn Ernestyna
28. Hübszer Anna
29. llczyszyn Danuta
30. Jura Barbara
31. Kluczewska Maria
32. Koneczny Zdzishw
33. Konewczyńska Kazimiera
34. Korsan Wincenty
35. Korys Stanisław
36. Kołodko Janina
37. Krechowicz Władysław
38. Krieger Romuald
39. Krupko Józef
40. Kusiak Zdzisław
41. Laprus Bogdan
42. Luzak Ryszard
43. Łach Halina
44. Łakota Ewa
45. Łosin Barbara
46. Macała Mieczysław
47. Muszyńska Bernada
48. Marcinkowski Stanisław
49. Marchańska Wiesława
50. Marynowska Barbara
51. Misiewicz Jerzy
52. Mitońska Aleksandra
53. Morawski Ryszard
54. Mróz Krzysztof
55. Musiałowski Andrzej
56. Muszyński Wiesław
57. Muszyńska Danuta
58. Paluch Aleksandra
59. Paszkowska Iwona
60. Pawłowicz Józef
61. Pazdon Zdzisław
62. Pleź Wanda
63. Pijanowska Barbara
64. Prażmowska Janina
65. Rzycki Tadeusz
66. Reiman Wanda
67. Ratajczak Grażyna
68. Ratkusz Maria
69. Sarapata Maria
70. Sas Danuta
71. Seńków Stefania
72. Serhan Jan
73. Skoczylas Barbara
74. Skorupski Zbigniew
75. Skrzydłowska Maria
76. Solarski Wojciech
77. Stasiak Danuta
78. Stefaniszyn Tadeusz
79. Stefanko Maria
80. Sulima Stanisław
81. Suszak Henryka
82. Szczygielska Anna
83. Szewczyk Marian
84. Szymański Lesław
85. Tarnowski Czesław
86. Tomaszewska Anna
87. Tyszecki Roman
88. Walaszek Gabriela
89. Walków Bogusława
90. Warniełło Irena
91. Wdowiak Jadwiga
92. Włodarczyk Maria
93. Wodnicki Jan
94. Woroniecka Anna
95. Woroniecka Łucja
96. Wróbel Stanisław
97. Zbrojkiewicz Lucyna
98. Żabski Kazimierz
99. Żołędziowska Alicja

Rok 1967

1. Albin Stanisław
2. Antał Danuta
3. Amrogowicz Franciszka
4. Baran Danuta
5. Bartkowska Krystyna
6. Biernat Genowefa
7. Błaszków Stanisław
8. Bodak Eugenia
9. Bodnar Tadeusz
10. Bodnar Antoni
11. Chadziukiewicz Anna
12. Chomicz Antonia
13. Chwastek Barbara
14. Czucharska Zofia
15. Daszkiewicz Krystyna
16. Dybowska Barbara
17. Janowicz lrena
18. Jaremczuk Teresa
19. Jędrzejewski Wiesław
20. Kardas Bogumiła
21. Kęzik Halina
22. Kilan Barbara
23. Klimaszewska Krystyna
24. Kłosowski Andrzej
25. Kobel Maria
26. Kobylański Ryszard
27. Koneczny Wacław
28. Konopka Bogusław
29. Korczyńska Teresa
30. Kotala Ewa
31. Kozak Krystyna
32. Kubiak Krystyna
33. Kucharska Jadwiga
34. Kułanowski Tadeusz
35. Kupczyńska Maria
36. Kurzelowska Jadwiga
37. Kurc Danuta
38. Łapać Zenon
39. Łucka Teresa
40. Malinowska Barbara
41. Malinowski Tadeusz
42. Marszałek Wanda
43. Mądrzak Danuta
44. Mętel Wiesława
45. Misa Jerzy
46. Mizerska Urszula
47. Muszyńska Bernarda
48. Mydłowska Irena
49. Pawełek Kazimierz
50. Pawłowski Eligiusz
51. Pluta Krystyna
52. Poznańska Kazimiera
53. Poznańska Maria
54. Radomska Krystyna
55. Radosiński Edward
56. Rucińska Barbara
57. Sambor Wiesława
58. Sarna Maria
59. Sęga Janina
60. Sikorska Izabela
61. Solarska Anna
62. Stachowicz Janina
63. Stebnicka Bogusława
64. Steczyszyn Stanisława
65. Stefaniszyn Krystyna
66. Sulej lrena
67. Suska Elżbieta
68. Susło Krystyna
69. Szajkowska Halina
70. Szmidt Adam
71. Tyczyńska Krystyna
72. Więcek Maria
73. Wieczorek Maciej
74. Wilisowska Albina
75. Woroniecka Teresa
76. Zadrożna Zofia
77. Zimoch Krystyna
78. Żywiczka Barbara

Rok 1968

1. Adam Jerzy
2. Bandurak EIżbieta
3. Barański Krzysztof
4. Benroth Czestaw
5. Bekus Zofia
6. Bęben Jadwiga
7. Białowąs Maria
8. Bieniecki Józef
9. Borowicz Krystyna
10. Broda Krystyna
11. Bronicka Zofia
12. Chałupka Wanda
13. Chwastek Józef
14. Czachorowski Janusz
15. Czubak Danuta
16. Dąbrowska Joanna
17. Dobrzyniecka Anna
18. Domagała Halina
19. Dworecka Jolanta
20. Dziekoński Janusz
21. Dziuba Teodozja
22. Filak Maria
23. Garncarz Maria
24. Gigiel Zofia
25. Górniak Halina
26. Górniak Jan
27. Grochalski Józef
28. Grzybowska Krystyna
29. Grzybek Mieczysław
30. Hamrowicz Krystyna
31. Hawrylewicz Maria
32. Iliaszewicz Marian
33. Janowicz Stanisław
34. Jaskółowska Marta
35. Jodko Aleksandra
36. Kaczmarski Adam
37. Kaleczyńska Krystyna
38. Kanturska Krystyna
39. Kazuro Jadwiga
40. Kawka Danuta
41. Krzewska Krystyna
42. Konsencjusz Zofia
43. Kordys EIżbieta
44. Kostkiewicz Anna
45. Kostkiewicz Barbara
46. Kowalska Czesława
47. Koziołek Wiesława
48. Kurc EIżbieta
49. Łukasz Tadeusz
50. Matelonek Maria
51. Mazur Stanisława
52. Mazur Kazimierz
53. Marzec Barbara
54. Metzger Wacław
55. Mikłaszewska Lucyna
56. Mróz Grażyna
57. Mroczko Rozalia
58. Mroczkowski Stefan
59. Muszyńska Krystyna
60. Norowska Joanna
61. Nowakowska Lucyna
62. Obacz Wanda
63. Ostrowska Ludwika
64. Pawełoszek Teresa
65. Pekarnik Krystyna
66. Piekarz Halina
67. Pijanowski Andrzej
68. Piotrowski Roman
69. Piotrowicz Jadwiga
70. Pisarska Krystyna
71. Przetocki Marek
72. Piwowarczyk Jadwiga
73. Pysz Marta
74. Rudnicki Bolesław
75. Rykała Zdzisław
76. Skibińska Zdzisława
77. Siodłak Jan
78. Stefanko Stanisława
79. Struska Teresa
80. Sobczak Andrzej
81. Strzelecki Zbigniew
82. Suchecka Danuta
83. Swatek Władysław
84. Ślusarski Marek
85. Szczudło Marek
86. Szmyd Jadwiga
87. Wandas Ludwika
88. Wdowiak Janina
89. Witosińska Zuzanna
90. Wierzbowska Janina
91. Witek Krystyna
92. Wojniłowicz Teresa
93. Zadrożna Maria
94. Żarski Leonard
95. Żuk Renata

Rok 1969

1. Andrzejewska Maria
2. Arciszewski Marek
3. Badowska Krystyna
4. Bandurak Barbara
5. Berezowska Marta
6. Bielecka Irena
7. Bielańczuk Krystyna
8. Bober Danuta
9. Bojko Tadeusz
10. Brycka Dominika
11. Buk Grażyna
12. Bober Danuta
13. Ciempka Janina
14. Ciszewska Leokadia
15. Depa Krystyna
16. Doskocz Longina
17. Drozd EIżbieta
18. Drzewiecki Ryszard
19. Dworak Aniela
20. Fabrowicz Eugeniusz
21. Frydrych Jolanta
22. Furdykoń Emilia
23. Greć Irena
24. Grządko Krystyna
25. Grzybowska Władysława
26. Hetmaniak Renata
27. Huzarska Leokadia
28. Hek Jolanta
29. Iwańska Halina
30. Jakubiak Danuta
31. Jakubowska Bogusława
32. Janiszewska EIżbieta
33. Jaskułowska Ewa
34. Jastrzębowska Anna
35. Jaskiewicz Wiesława
36. Jaworska Krystyna
37. Jędruch Stanisława
38. Kasperek Teresa
39. Kardas EIżbieta
40. Kitlińska Maria
41. Kobylański Antoni
42. Kogut Wojciech
43. Koładka Teresa
44. Kopacz Krystyna
45. Kordysz Aniela
46. Kowalczyk Barbara
47. Kowalczyk Henryk
48. Kowalczyk Anna
49. Krasnodębska Zofia
50. Krieger Zbigniew
51. Koziak Zofia
52. Kucharska Krystyna
53. Leoszkiewicz Janina
54. Lewandowska Elżbieta
55. Litwińska Barbara
56. Lisztwan Teresa
57. Ludzińska Maria
58. Macoch Maria
59. Maciejewska Zofia
60. Macniak Anna
61. Malicka Krystyna
62. Maślanka Bolesław
63. Markiewicz Janina
64. Marchewka Jadwiga
65. Mazurek Maria
66. Mazur Teresa
67. Michułka Krystyna
68. Migalski Bogusław
69. Misiewicz Kamila
70. Misztal Mirosława
71. Mitura Zdzisław
72. Mozoleska Bogusława
73. Mrówka Wiesław
74. Nadała Urszula
75. Najda Elżbieta
76. Nawojczyk Janusz
77. Nosek Maria
78. Nowakowski Jan
79. Okonicz Maria
80. Olszewski Jan
81. Orlita Krystyna
82. Orłowska Eugenia
83. Orłowska Irena
84. Orzeł Elżbieta
85. Osowiecka Teresa
86. Pakłos Barbara
87. Partyka Tadeusz
88. Pawczuk Aleksander
89. Pawlak Wanda
90. Pindel Bogusław
91. Pociask Stanisław
92. Prorok Michalina
93. Pruchnicka Wanda
94. Przesada Stanisław
95. Przydacz Urszula
96. Ratajczak Wiesław
97. Reszczyńska Renata
98. Rostkowski Ryszard
99. Rozpędek Ewa
100. Rudnicka Irena
101. Ryba Jan
102. Seretna Grażyna
103. Smolańska Maria
104. Słomińska Irena
105. Sobczak Teresa
106. Sokólska Halina
107. Starzewska Halina
108. Stebnicka Elżbieta
109. Stępień Andrzej
110. Struzik Zbigniew
111. Sulima Tadeusz
112. Świrski Marek
113. Szafraniec Jolanta
114. Sobczak Teresa Anna
115. Szczudło Wojciech
116. Szlachta Wanda
117. Szulc Emilia
118. Szulikowski Stanisław
119. Szuśkiel Matylda
120. Szymczak Jan
121. Tasarz Krystyna
122. Tomaszewska Aleksandra
123. Tracz Maria
124. Tokarz Bogusława
125. Urbańska Danuta
126. Wajda Ryszard
127. Walczak Lucyna
128. Wiśniewska Teresa
129. Włodarczyk Teresa
130. Woroniecka Krystyna
131. Woroniecka Janina
132. Wojtowicz Jadwiga
133. Wróbel Jolanta
134. Wysakowska Wanda
135. Zapotoczna Wanda
136. Żerek Krystyna
137. Żukowski Ryszard
138. Żmijewska Janina
139. Żywiecki Krzysztof

Rok 1970

Ze względu na wydłużenie nauki w szkołach podstawowych o 1 rok matury nie były w planach nauczania

Rok 1971

1. Bajtek Liliana
2. Bandurak Iwona
3. Bar Lidia
4. Błaszkiewicz Emilia
5. Bociurko Aleksandra
6. Charewicz Krystyna
7. Czekierda Franciszek
8. Drzazga Stanisława
9. Engel Robert
10. Fila Jadwiga
11. Florek Teresa
12. Fornalska Elżbieta
13. Furtan Katarzyna
14. Gałka Krystyna
15. Gorczyca Genowefa
16. Grześków Franciszek
17. Grzybowska Irena
18. Góra Maria
19. Grochalska Janina
20. Huzarska Helena
21. Jakubiak Maria
22. Jaśkiewicz Irena
23. Juryniec Danuta
24. Kańska Danuta
25. Keck Danuta
26. Kicak Danuta
27. Kogut Jolanta
28. Konewczyńska Ryszarda
29. Kołowska Małgorzata
30. Korczyńska Zofia
31. Kotomski Ryszard
32. Kozak Kazimiera
33. Krawczyk Izabela
34. Kukulska Marianna
35. Kwiatkowska Jadwiga
36. Kwiek Krystyna
37. Laszczyńska Stanisława
38. Lis Janina
39. Litwiński Zygmunt
40. Luzak Małgorzata
41. Łazarek Halina
42. Mazur Barbara
43. Mazur Wanda
44. Mądrzak Bogusław
45. Mondrzejewska Krystyna
46. Mroczko Józef
47. Nabywaniec Elżbieta
48. Okulowska Anna
49. Osmyk Danuta
50. Pietluch Jerzy
51. Piotrowska Krystyna
52. Potaczała Zofia
53. Poznańska Zenobia
54. Radomska Romualda
55. Restel Janusz
56. Sojan Barbara
57. Siemiradzki Karol
58. Skorupski Kazimierz
59. Skwarek Irena
60. Socki Mieczysław
61. Sokólska Grażyna
62. Stachowiak Danuta
63. Szczepańska Teresa
64. Szmigielska Halina
65. Szumna Maria
66. Szumna Stanisława
67. Szymańska Krystyna
68. Szymkowska Elżbieta
69. Tomaszewska Ewa
70. Toporowska Krystyna
71. Trojanowska Krystyna
72. Tymczyszyn Maria
73. Urbaniak Urszula
74. Woldrych Aldona
75. Woroniecki Zbigniew
76. Wróblewska Stanisława
77. Wójcik Joanna
78. Załoga Teresa
79. Zimoch Stanisław

Rok 1972

Albin Teresa
2. Andrejczuk Stefania
3. Bałtakis Romualda
4. Baranowska Janina
5. Barabasz Adela
6. Batko Ewa
7. Blus Grażyna
8. Budz Jerzy
9. Budzyń Halina
10. Chanik Janusz
11. Chłoń Danuta
12. Chwastek Maria
13. Ciukaj Krystyna
14. Dawyniak Barbara
15. Domagała Anna
16. Dziekoński Stanisław
17. Foltyńska Teresa
18. Franczyk Zbigniew
19. Gdula Teresa
20. Grażyński Ryszard
21. Hrynda Łucja
22. Janicka Bogusława
23. Jaremczuk Helena
24. Jaszczyszyn Krystyna
25. Jąkała Barbara
26. Kapłon Barbara
27. Keck Maria
28. Kęsik Danuta
29. Kietrys Aleksandra
30. Kitajczuk Krystyna
31. Kobyliński Janusz
32. Kondziuk Grażyna
33. Konopka Alicja
34. Kopacz Antoni
35. Kopacz Irena
36. Koral Danuta
38. Korys Cecylia
39. Kozak Lidia
39. Kubiak Leszek
40. Laszczyńska Maria
41. Laszczyńska Władysława
42. Leja Małgorzata
43. Lenda Jerzy
44. Lewandowska Teresa
45. Łyszkiewicz Maria
46. Majchrzak Teresa
47. Majtyka Alina
48. Margoszczyszyn Danuta
49. Masztalerz Teresa
50. Misiewicz Weronika
51. Misiewicz Grażyna
52. Moskal Grażyna
53. Moskalczuk Ewa
54. Mróz Halina
55. Muszyńska Wanda
56. Olesińska Aleksandra
57. Osych Anna
58. Pala Czesław
59. Pałac Wanda
60. Parcheniak Maria
61. Piątek Alicja
62. Piotrowicz Maria
63. Potulna Barbara
64. Predel Jolanta
65. Prorok Alina
66. Put Helena
67. Radosiński Zdzisław
68. Rowiński Jerzy
69. Rudnicka Maria
70. Rzycka Elżbieta
71. Rykała Teresa
72. Schmidt Bogusław
73. Seniuszko Genowefa
74. Smolińska Barbara
75. Stepek Kinga
76. Suchecki Jan
77. Szlachta Stanisław
78. Świerczyńska Maria
79. Teneta Lucyna
80. Thomas Magdalena
81. Trębacz Grażyna
82. Wargocka Maria
83. Wiącek Krystyna
84. Witek Krystyna
85. Woroniecka Helena
86. Wójcikiewicz Zbigniew
87. Zadrożna Danuta
88. Zakałek Danuta
89. Zuchal Marianna
90. Żerek Barbara
91. Widziak Franciszek
92. Stachowska Anna

Rok 1973

1. Arciszewska Małgorzata
2. Badowska Grażyna
3. Bajsarowicz Lech
4. Bednarczyk Krystyna
5. Bej Leszek
6. Bodnar Ryszard
7. Bijak Kazimierz
8. Boruch Halina
9. Borowicz Adam
10. Burba Władysława
11. Darasz Halina
12. Doskocz Bogdana
13. Dawyniak Róża
14. Dolczewska Irena
15. Durejko Zofia
16. Dworak Stanisława
17. Foremnik Maria
18. Fusek Wanda
19. Gąsior Janina
20. Gomulicka Anna
21. Gorzkowska Zdzisława
22. Górnicka Zdzisława
23. Grębowski Bogumił
24. Iwan Małgorzata
25. Jakubowska Władysława
26. Janus Anna
27. Jankowski Piotr
28. Jenczelewska Danuta
29. Kanachowicz Mirosław
30. Kasowska Danuta
31 .Klimaszewska Grażyna
32. Knysak Lucyna
33. Konsencjusz Helena
34. Konduracka Jadwiga
35. Korba Barbara
36. Kręciwilk Maria
37. Krzewski Tadeusz
38. Krzywdzińska Kazimiera
39. Kubik Leszek
40. Laszczyńska Krystyna
41. Lis Liliana
42. Kubiak Danuta
43. Ludwików Mieczysław
44. Luniak Bogdan
45. Łukasiewicz Janina
46. Maraj Barbara
47. Marchewka Irena
48. Mazur Janina
49. Mitura Stanisława
50. Mroczek Iwona
51. Nakoneczna Maria
52. Nosek Wiesława
53. Nowakowski Adam
54. Pachowicz Urszula
55. Piasecki Tadeusz
56. Pirzecka Irena
57. Pietraszewska Maria
58. Pokrzywniak Jan
59. Raginis Grażyna
60. Rataj Barbara
61. Ratajczyk Teresa
62. Rozpędek Alicja
63. Rucińska Jadwiga
64. Sahaj Ewa
65. Sieciechowska Julita
66. Simura Wanda
67. Skorupska Irena
68. Skrok Zygmunt
69. Słowińska Ludwika
70. Socka Józefa
71. Sołek Bronisław
72. Stadnik Maria
73. Szelążek Stanisława
74. Szram Elżbieta
75. Uliasz Emilia
76. Wieczorek Zofia
77. Wlazło Jacek
78. Wojewoda Danuta
79. Völpel Urszula
80. Zabłocka Janina
81. Zajma Teresa
82. Żukowska Maria
83. Żywiczka Wiesława

Rok 1974

1. Budrewicz Bogdan
2. Biedrzycki Marek
3. Bohdanowicz Grażyna
4. Bokało Zofia
5. Borkowska Alicja
6. Cedzyńska Ewa
7. Ciechońska Halina
8. Czubak Jolanta
9. Domaradzka Stanisława
10. Drużga Grażyna
11. Drozd Tadeusz
12. Dominów Barbara
13. Działa Maria
14. Fijał Grażyna
15. Filipiak Bożena
16. Frątczak Alicja
17. Fortunarska Maria
18. Głuszko Sergiusz
19. Grochalska Janina
20. Grzesiowska Bożena
21. Godlewska Janina
22. Gudzinowicz Maria
23. Harhala Wiesława
24. Chmielowska Maria
25. Chudak Mieczysław
26. Jankowska Bogumiła
27. Jurczyński Ryszard
28. Jakubiel Marek
29. Kisielewicz Teresa
30. Krawiec Bernadeta
31. Krzewska Anna
32. Kucharzyszyn Irena
33. Kwiatkowska Grażyna
34. Kozińska Józefa
35. Kozak Helena
36. Kowalczyk Bożena
37. Kondziuk Elżbieta
38. Kołobrubiec Janina
39. Kłosowska Ewa
40. Kloze Teresa
41. Kaczmarczyk Alojzy
42. Kałużka Lech
43. Koziński Adam
44. Kogut Urszula
45. Kobylińska Małgorzata
46. Kroczak Teresa
47. Król Jadwiga
48. Latecka Wiesława
49. Lewandowska Halina
50. Leśkiewicz Zofia
51. Leoszkiewicz Teresa
52. Lenda Zdzisław
53. Łyszkiewicz Janusz
54. Łabus Ewa
55. Majewska Małgorzata
56. Malinowska Dorota
57. Musiałowski Janusz
58. Majchrzak Maryla
59. Maciąg Krystyna
60. Machalski Bogdan
61. Malinowska Leokadia
62. Makowska Urszula
63. Matusiewicz Leokadia
64. Misiec Mirosława
65. Mihułka Grażyna
66. Mokrzan Józef
67. Misiewicz Jan
68. Makiej Irena
69. Noworyta Dorota
70. Nazarko Wanda
71. Olejniczak Grażyna
72. Piekarz Bożena
73. Pikus Alicja
74. Przetocka Mariola
75. Prorok Helena
76. Późniak Teresa
77. Przyszlak Maria
78. Restel Lech
79. Rogotowicz Alina
80. Rośniak Grażyna
81. Ryfa Jerzy
82. Radziejewska Lucyna
83. Rogalewicz Zofia
84. Schaffner Jolanta
85. Skrzydłowka Edwarda
86. Skoczyliński Jan
87. Skwarek Krystyna
88. Ścigała Teresa
89. Stepek Beata
90. Skrzeczewska Danuta
91. Szawan Stanisław
92. Szlachcic Bożena
93. Szlachcic Bogusław
94. Tumińska Maria
95. Topola Ryszard
96. Tomczak Wiesława
97. Wabik Andrzej
98. Walków Elżbieta
99. Woźniak Ewa
100. Waniusiak Wanda
101. Wiczkowska Wiesława
102. Widelska Lidia
103. Włodarczyk Marianna
104. Wołkowska Janina
105. Wąchała Janina
106. Walasek Zbigniew
107. Wołoszczak Ryszard
108. Zabłocka Irmina

Rok 1975

1. Andryszczak Jan
2. Bagińska Krystyna
3. Barańska Wiesława
4. Bajtek Zbigniew
5. Barabasz Halina
6. Barzak Ewa
7. Bator Urszula
8. Budz Olga
9. Bober Ewa
10. Biel Lidia
11. Błajet Zenon
12. Brycka Grażyna
13. Bej Alicja
14. Brusiło Maria
15. Bąkowska Danuta
16. Cebulska Ewa
17. Ciukaj Janina
18. Ciukaj Zofia
19. Cupak Małgorzata
20. Cygal Halina
21. Czubaj Teresa
22. Czubak Józefa
23. Dobrowolska Grażyna
24. Dominika Teresa
25. Dębicka Elżbieta
26. Dyguda Andrzej
27. Dzierzkowska Grażyna
28. Działa Franciszek
29. Flera Krystyna
30. Furtek Elżbieta
31. Gierczak Jolanta
32. Gigiel Marek
33. Głowacz Czesława
34. Gawynowska Grażyna
35. Gniewczyńska Romana
36. Grabowska Elżbieta
37. Górniak Gabriela
38. Hadrian Dorota
39. Horak Maryla
40. Janicka Jolanta
41. Jarosz Alina
42. Jaworska Paulina
43. Jakubiak Jolanta
44. Jakubiel Ewa
45. Jeziorska Anna
46. Kanachowicz Halina
47. Kołodziej Alicja
48. Kręciwilk Zdzisław
49. Krzesaj Lucyna
50. Kosobudzka Barbara
51. Kozioł Iwona
52. Krajewska Genowefa
53. Krych Mieczysława
54. Kupilas Anna
55. Kurdyś Elżbieta
56. Kępińska Bogumiła
57. Książek Danuta
58. Kościuszko Danuta
59. Kowalcze Danuta
60. Lewandowska Danuta
61. Lewicka Danuta
62. Łabowska Teresa
63. Łuczków Kazimiera
64. Łozińska Grażyna
65. Matwijów Danuta
66. Macniak Wiesława
67. Masłowska Zdzisława
68. Matejko Julia
69. Morka Wiesława
70. Markiewicz Teresa
71. Majka Barbara
72. Maturlak Krystyna
73. Molińska Danuta
74. Michałczewska Maria
75. Mierzwiak Piotr
76. Matusiak Teresa
77. Mika Jerzy
78. Mitura Emil
79. Musiał Stefan
80. Niedźwiecka Halina
81. Nowakowska Barbara
82. Niżałowska Zuzannna
83. Okruszko Bogumiła
84. Olszewski Zbigniew
85. Partyka Teresa
86. Pilichiewicz Maria
87. Prorok Maria
88. Piećko Teresa
89. Przyszlak Alina
90. Rowińska Irena
91. Radziejowska Anna
92. Sitarz Jadwiga
93. Spodarzewska Helena
94. Skrycka Mirosława
95. Staruszkiewicz Helena
96. Skoczylas Mirosława
97. Sobska Teresa
98. Siarkowska Janina
99. Smalec Teresa
100. Świrska Jadwiga
101. Sikorski Leszek
102. Skorupski Józef
103. Steczyszyn Wiesława
104. Szymkowski Zbigniew
105. Szymala Czesława
106. Tomaszewska Małgorzata
107. Tomkiewicz Halina
108. Walasek Bogusława
109. Walków Danuta
110. Wojczyszyn Danuta
111. Winiecka Hanna
112. Woroniecka Danuta
113. Zarzyczańska Halina
114. Zawierucha Janina
115. Ziubrak Bożena
116. Ziółkowska Krystyna
117. Żurawska Krystyna
118. Bijak Helena

Rok 1976

1. Adam Jan
2. Bajcarz Józefa
3. Bajserowicz Teresa
4. Barczuk Marzena
5. Bednarz Jolanta
6. Bekus Helena
7. Bijak Ryszard
8. Birut Włodzimierz
9. Błajet Wiesław
10. Bochaczyk Jolanta
11. Bodak Zbigniew
12. Bułgajewska Sabina
13. Chwastek Mirosław
14. Chwiłka Wiesława
15. Ciechońska Elżbieta
16. Cisowski Tadeusz
17. Czerny Zofia
18. Czypionka Adam
19. Dawyniak Maria
20. Dębicki Mirosław
21. Dobrowolska Irena
22. Drzewiecki Leszek
23. Dudek Teresa
24. Dulemba Barbara
25. Dworecka Irena
26. Dziedzic Alina
27. Fedorczuk Bronisława
28. Furtan Danuta
29. Gajewska Urszula
30. Gasparska Bożena
31. Golinczak Maria
32. Gospodarczuk Danuta
33. Góralczyk Emilia
34. Hrynda Irena
35. Iwaniec Kazimiera
36. Janda Anna
37. Kaczmarek Cecylia
38. Kasprowicz Jacek
39. Kawałko Urszula
40. Kawałko Zofia
41. Kinal Halina
42. Kita Jan
43. Korczyńska Anna
44. Kowalczyk Alicja
45. Kowalik Lucyna
46. Król Wojciech
47. Kubów Danuta
48. Kurowski Roman
49. Kurek Robert
50. Kuźniak Elżbieta
51. Legan Grzegorz
52. Lejczak Alicja
53. Lewicka Antonina
54. Lis Elżbieta
55. Ludwików Anna
56. Luniak Zofia
57. Ładowska Wiesława
58. Łobasz Janusz
59. Ludzińska Olga
60. Łukasiewicz Zbigniew
61. Łukowicz Stanisława
62. Łysakowska Halina
63. Majewski Andrzej
64. Marczewski Krzysztof
65. Mielczarek Jan
66. Mierzwiński Leszek
67. Mikłaszewski Henryk
68. Michalczyk Krystyna
69. Mihułka Edwarda Maria
70. Mielczarek Bożena
71. Mokrzan Joanna
72. Mreńca Dorota
73. Mroczko Teresa
74. Muzyka Jolanta
75. Mydłowski Zbigniew
76. Parzoch Krystyna
77. Popielarz Maria
78. Pater Adam
79. Piecka Irena
80. Przyszlak Jan
81. Presz Marek
82. Rendak Marianna
83. Renner Artur
84. Romańska Elżbieta
85. Ryglicki Andrzej
86. Seniuszko Janina
87. Siwulska Teresa
88. Smalec Zdzisław
89. Solecka Elżbieta
90. Soroń Mieczysław
91. Stasienko Halina
92. Suchorab Halina
93. Sykulska Bogumiła
94. Szałaj Wiesław
95. Szczudło Dorota
96. Szczepanek Elżbieta
97. Szewc Bożena
98. Szymczyk Maria
99. Tarnowska Urszula
100. Tarnowski Andrzej
101. Tatarek Teresa
102. Tomczak Jadwiga
103. Toporkiewicz Janusz
104. Trela Czesława
105. Wojtuch Wanda
106. Wasilenko Janina
107. Wlazło Jadwiga
108. Wojnarowska Helena
109. Wrzos Bogumiła
110. Völpel Elżbieta
111. Zabłocka Irmina
112. Zalewska Bogumiła
113. Zalewska Józefa
114. Zamęta Andrzej
115. Zieleniecka Halina
116. Berezowski Tadeusz

Rok 1977

1. Agopsowicz Anna
2. Albin Andrzej
3. Bajsarowicz Bożena
4. Bandura Elżbieta
5. Baran Irena
6. Bartnicka Grażyna
7. Bigaj Grażyna
8. Bijak Krystyna
9. Bocheńska Maria
10. Boczkowska Halina
11. Bodak Stanisław
12. Bugajczyk Anna
13. Chorąży Małgorzata
14. Chorąży Mirosława
15. Cygan Krystyna
16. Cichy Małgorzata
17. Czekierda Urszula
18. Czeladka Elżbieta
19. Drozd Andrzej
20. Dworzyńska Urszula
21. Dzik Teresa
22. Fijar Roman
23. Flera Alina
24. Frydrych Tadeusz
25. Fuławka Wiesława
26. Futrek Elżbieta
27. Gębalski Jacek
28. Głuszek Teresa
29. Gołaszewska Anna
30. Grabna Małgorzata
31. Grabas Stefania
32.Grzesiowska Bogusława
33. Haman Grażyna
34. Hoszowska Irena
35. Horodecka Barbara
36. Hoszowski Jan
37. Hubert Wiesław
38. Jankowska Jolanta
39. Jarosz Emilia
40. Janus Małgorzata
41. Jasiak Grażyna
42. Kaczmarek Elżbieta
43. Kledyński Zbigniew
44. Kobel Małgorzata
45. Kołacz Jadwiga
46. Konsek Bogdan
47. Kosobudzka Grażyna
48. Kowalczyk Jadwiga
49. Kowalczyk Mirosław
50. Kowalska Elżbieta
51. Kowalski Piotr
52. Krupińska Ewa
53. Królikowska Halina
54. Król Jacek
55. Kubiak Barbara
56. Kubiak Krystyna
57. Kucharska Anna
58. Kurowska Joanna
59. Kusiak Małgorzata
60. Kruczek Anna
61. Landock Beata
62. Laszkiewicz Genowefa
63. Litwin Jolanta
64. Litwin Małgorzata
65. Łopata Małgorzata
66. Łuczyńska Barbara
67. Malec Waldemar
68. Maleńczak Elżbieta
69. Mańkowska Krystyna
70. Maroszyk Leszek
71. Mazepa Teresa
72. Mazur Edward
73. Mika Edward
74. Mitura Halina
75. Michta Izabela
76. Misiewicz Zbigniew
77. Morawski Wiesław
78. Mróz Elżbieta
79. Musiałowski Mariusz
80. Muszyńska Eleonora
81. Muzyka Ryszard
82. Nehrebecka Urszula
83. Nogaj Danuta
84. Nowak Zbigniew
85. Nowakowska Halina
86. Olejniczak Bożena
87. Olszewska Janina
88. Orłów Janusz
89. Ostromęcka Małgorzata
90. Ożarowski Henryk
91. Paździor Bożena
92. Pietraszewski Stanisław
93. Pokrzywniak Elżbieta
94. Ruciński Henryk
95. Sapała Danuta
96. Szargut Ewa
97. Sarnat Teresa
98. Serafin Krystyna
99. Skowron Joanna
100. Sielski Jerzy
101. Sługocka Elżbieta
102. Speruda Bożena
103. Stachowicz Maria
104. Sucińska Teresa
105. Sygrela Jolanta
106. Starkowska Alicja
107. Ślęzak Andrzej
108. Teneta Barbara
109. Warcholińska Danuta
110. Wisłowska Grażyna
111. Winiecki Maciej
112. Wilczyńska Beata
113. Wójtowicz Grażyna
114. Wysocka Elżbieta
115. Zawada Ewa
116. Zawada Janusz
117. Zawłocka Elżbieta
118. Zdrzałka Krzysztof
119. Ziółkowska Jolanta
120. Tomczak Irena

Rok 1978

1. Amerek Ewa
2. Arcińska Renata
3. Bazal Halina
4. Bielecka Halina
5. Bieniecka Barbara
6. Brudna Mariola
7. Czajka Wanda
8. Czarkowska Bogumiła
9. Czech Krystyna
10. Czurczak Zbigniew
11. Darasz Leonarda
12. Dobrowolska Małgorzata
13. Drohomirecka Danuta
14. Dworzyńska Elżbieta
15. Frączyk Ewa
16. Furmański Tomasz
17. Gawron Teresa
18. Gielczowska Elżbieta
19. Gmitrach Grażyna
20. Gnitecka Genowefa
21. Grochalska Regina
22. Gruza Krzysztof
23. Głąb Marek
24. Grajewska Bożena
25. Gralikowski Krzysztof
26. Gwóźdź Piotr
27. Hajduk Barbara
28. Haftarczyk Alicja
29. Hurkacz Irena
30. Hałuszko Janina
31. Irza Jan
32. Janus Barbara
33. Janicka Mariola
34. Jackiewicz Jolanta
35. Jankowski Mirosław
36. Kosowska Krystyna
37. Kaniuka Teresa
38. Kawałek Roma
39. Kos Bożena
40. Kaszuba Krystyna
41. Hrycyk Krystyna
42. Kuc Sabina
43. Kurowska Urszula
44. Kulpa Joanna
45. Kobierska Zofia
46. Kowalik Barbara
47. Kozińska Agnieszka
48. Kubisz Zofia
49. Kruk Krystyna
50. Litwa Irena
51. Łoziński Tadeusz
52. Figarska Krystyna
53. Malska Teresa
54. Matusiewicz Alina
55. Maksimiuk Maria
56. Mazur Zofia
57. Mielczarek Anna
58. Mróz Leokadia
59. Musiał Ewa
60. Nowicka Anna
61. Moliński Andrzej
62. Mucha Grażyna
63. Mróz Matylda
64. Mojsa Antoni
65. Ostrowski Henryk
66. Osmyk Jadwiga
67. Padewska Wiesława
68. Pilch Iwona
69. Pisiewicz Anna
70. Podgórska Zofia
71. Pękała Andrzej
72. Plewak Bogumiła
73. Raczyński Leszek
74. Rowińska Jadwiga
75. Ryglicka Ewelina
76. Teneta Bogumiła
77. Siedlarz Jarosław
78. Simura Małgorzata
79. Sikora Halina
80. Smalec Emilia
81. Snopek Barbara
82. Seniuszko Zofia
83. Stępień Włodzimierz
84. Strzelecka Barbara
85. Stanisławska Grażyna
86. Studzińska Małgorzata
87. Sukta Danuta
88. Synówka Zbigniew
89. Świętalska Janina
90. Szczepańczyk Ryszard
91. Waszkiewicz Mariola
92. Wasilenko Elżbieta
93. Weyman Teresa
94. Wojtowicz Krzysztof
95. Wójcik Ewa
96. Wojczyszyn Zofia
97. Zalewska Jadwiga
98. Zawada Alicja
99. Zaryczańska Barbara
100. Ziemlańska Maria
101. Ziółkowska Bernarda

Rok 1979

1. Bandura Aldona
2. Bajtek Bogumiła
3. Barcz Hanna
4. Bieniek Małgorzata
5. Białowąs Alicja
6. Bijak Barbara
7. Bednarczyk Krystyna
8. Bęben Marek
9. Borowicz Maria
10. Boczkowska Jadwiga
11. Bubel Artur
12. Cierpucha Teresa
13. Czubak Andrzej
14. Domaradzka Halina
15. Drill Beata
16. Draników Ludmiła
17. Dudziak Teresa
18. Drzała Elżbieta
19. Frydrych Elżbieta
20. Feruś Elżbieta
21. Galant Paweł
22. Gonet Janusz
23. Grab Anna
24. Górska Wanda
25. Guba Danuta
26. Hutnik Barbara
27. Hutnik Maria
28. Chmielewski Andrzej
29. Irza Danuta
30. Janiuk Alina
31. Jakubowska Anna
32. Jakubiel Małgorzata
33. Jarząb Joanna
34. Jankiewicz Bożena
35. Jankowska Elżbieta
36. Januszkiewicz Małgorzata
37. Jąkała Bożena
38. Kasiewicz Aleksandra
39. Kępczyńska Teresa
40. Klimas Włodzimierz
41. Kononowicz Narcyza
42. Kopeć Beata
43. Kopica Bożena
44. Kosior Małgorzata
45. Kościelna Urszula
46. Kotwicka Renata
47. Kozak Małgorzata
48. Kohman Elżbieta
49. Korba Alicja
50. Kowalczyk Olga
51. Kurowska Teresa
52. Kubów Krystyna
53. Krakowiak Jan
54. Lachowicz Krystyna
55. Leszczyńska Alicja
56. Lizak Małgorzata
57. Markowska Elżbieta
58. Mak Ireneusz
59. Majos Zofia
60. Majewska Joanna
61. Maraj Małgorzata
62. Matyjaszczyk Ewa
63. Mika Barbara
64. Michalski Jerzy
65. Misiewicz Bernada
66. Mróz Anna
67. Nowak Grażyna
68. Ostrowska Elżbieta
69. Pacek Danuta
70. Paczko Weronika
71. Pietrzyk Jolanta
72. Pietrzyk Urszula
73. Piróg Kazimiera
74. Pirzecka Danuta
75. Pniok Kornelia
76. Potoczny Czesław
77. Potrzeba Elżbieta
78. Przystańska Jolanta
79. Puka Zbigniew
80. Ramus Jolanta
81. Ragninis Aleksander
82. Rogowska Małgorzata
83. Sadko Krystyna
84. Sikora Jerzy
85. Smak Stanisława
86. Stefaniak Tadeusz
87. Stokłos Bożena
88. Stefaniszyn Anna
89. Sokólska Maria
90. Swereda Maria
91. Sudacka Lidia
92. Synówka Waldemar
93. Sykulska Małgorzata
94. Stadniczenko Jadwiga
95. Święcicki Mirosław
96. Szepetiuk Wioletta
97. Szczepanek Małgorzata
98. Szczykutowicz Teresa
99. Szymański Adam
100. Tracz Elżbieta
101. Wiśniewska Danuta
102. Wiśniewska Beata
103. Wojnarowska Mirosława
104. Wyrozumski Czesław
105. Urbanik Anna
106. Zabłocki Janusz
107. Żugaj Ewa
108. Żurawska Hanna
109. Bukata Grażyna
110. Kurbańska Ewa

Rok 1980

1. Alisz Irena
2. Babczyszyn Adam
3. Bagińska Bernadetta
4. Bagińska Grażyna
5. Barańska Irena
6. Bazal Krystyna
7. Birut Wanda
8. Beń Halina
9. Bednarz Marzena
10. Brzezińska Zofia
11. Budna Bogusława
12. Burnos Genowefa
13. Ciaskowska Ewa
14. Ciupik Małgorzata
15. Czaja Małgorzata
16. Czerniawska Renata
17. Denecka Jolanta
18. Dudziak Alina
19. Furdykoń Marek
20. Frydrych Alicja
21. Furtan Krystyna
22. Figarska Urszula
23. Frątczak Wanda
24. Gębalski Mirosław
25. Goliński Arkadiusz
26. Grabowska Barbara
27. Galiczyńska Alicja
28. Grabas Marian
29. Gronkowski Jerzy
30. Hawrylewicz Waldemar
31. Jakubowska Kazimiera
32. Jakubowska Maria
33. Jakubowska Wanda
34. Jakubowska Teresa
35. Janicka Danuta
36. Kajca Agnieszka
37. Kliś Irena
38. Kłusek Jadwiga
39. Kogut Krystyna
40. Kot Ewa
41. Kociara Bożena
42. Konieczny Andrzej
43. Korytkowski Krzysztof
44. Kozłowska Małgorzata
45. Kowalczyk Roman
46. Kotowska Katarzyna
47. Kotowska Małgorzata
48. Kozak Grażyna
49. Kocerba Jolanta
50. Knöfel Irena
51. Król Jolanta
52. Kulicka Bożena
53. Kwiecień Danuta
54. Krawczyk Małgorzata
55. Kuźmińska Irena
56. Kwiatkowska Elżbieta
57. Lisowski Marek
58. Łesek Wiesława
59. Łuczków Lucyna
60. Małachowska Barbara
61. Małachowska Danuta
62. Marczewska Małgorzata
63. Madej Danuta
64. Machalska Elżbieta
65. Misiewicz Teresa
66. Misiewicz Jadwiga
67. Mróz Grażyna
68. Nowakowska Halina
69. Nagalewski Sławomir
70. Oleszczuk Wiesława
71. Pałosz Zbigniew
72. Pacia Krystyna
73. Papierz Grażyna
74. Pater Dorota
75. Pękała Bożena
76. Peszko Anna
77. Przybylska Dorota
78. Pilch Wioletta
79. Piec Teresa
80. Put Dariusz
81. Rowińska Elżbieta
82. Rowińska Maria
83. Rostkowska Irena
84. Raczyński Jacek
85. Rudowicz Renata
86. Sobolewska Bożena
87. Skorupski Zdzisław
88. Smyrak Władysława
89. Sahaj Witold
90. Stadniczenko Małgorzata
91. Sury Mariola
92. Szydlik Elżbieta
93. Szymańska Teresa
94. Taratajcio Mariola
95. Tkacz Władysław
96. Tomkiewicz Grażyna
97. Wabik Cezary
98. Walenczak Teresa
99. Wójcik Celina
100. Wojtowicz Anna
101. Waśkowiak Grzegorz
102. Wrzos Małgorzata
103. Zenc Elżbieta
104. Żabska Zdzisława

Rok 1981

1. Bijak Bogumiła
2. Gąska Zdzisława
3. Hołubowicz Danuta
4. Hurkacz Maria
5. Janowicz Małgorzata
6. Jastrzębski Dariusz
7. Jurga Donat
8. Kaczmarek Henryka
9. Kałus Elżbieta
10. Kierzkowska Elżbieta
11. Komar Barbara
12. Kos Halina
13. Kowalczyk Barbara
14. Koziński Mariusz
15. Kuklińska Bożena
16. Kurowski Krzysztof
17. Leoszkiewicz Adam
18. Maceluch Zdzisław
19. Mazur Małgorzata
20. Mimochód Ewa
21. Mitura Teresa
22. Morka Elżbieta
23. Ostromęcki Zbigniew
24. Pacak Maria
25. Pawłowska Małgorzata
26. Rataj Bogusław
27. Rostkowski Edward
28. Sendrowicz Marek
29. Stachyra Barbara
30. Statnik Elżbieta
31. Stanisz Danuta
32. Szawan Alicja
33. Szwar Natalia
34. Widziak Beata
35. Zakałek Ewa
36. Żygadło Wojciech
37. Arciński Grzegorz
38. Bandura Beata
39. Baraniak Teresa
40. Gawron Iwona
41. Haczyński Józef
42. Horak Dorota
43. lgnac Małgorzata
44. Kozłowski Robert
45. Hercuń Urszula
46. Koźmińska Zofia
47. Krochmalczyk Grażyna
48. Kuriata Krystyna
49. Kuźniak Wiesław
50. Kwiecińska Ewa
51. Konopa Jolanta
52. Konopa Mariusz
53. Lisowska Beata
54. Mróz Jadwiga
55. Olszowy Elżbieta
56. Osmyk Alicja
57. Prorok Elżbieta
58. Rozenek Małgorzata
59. Skorupska Elżbieta
60. Walloch Andrzej
61. Witek Czesław
62. Włoczkowska Urszula
63. Wojtowicz Elżbieta
64. Zagrobelna Danuta
65. Ziółkowska Ewa
66. Babicz Halina
67. Cupak Robert
68. Dominiczak Renata
69. Fer Janina
70. Furdykoń Barbara
71. Grzelec Jolanta
72. Hewko Barbara
73. Kłusek Jolanta
74. Komór Wiesław
75. Lewandowska Elżbieta
76. Lewandowska Dorota
77. Malatyńska Bogumiła
78. Matwijszyn Mieczysława
79. Mimochód Joanna
80. Partyka Bożena
81. Picheta Anna
82. Piskorz Barbara
83. Potrzeba Teresa
84. Puzyniak Remigiusz
85. Stachowicz Cezary
86. Stolarczyk Danuta
87. Teneta Małgorzata
88. Topolniak Teresa
89. Wachowski Piotr
90. Ziewiec Alina
91. Gumula Krzysztof

Rok 1982

1. Buczek Elżbieta
2. Charowski Marek
3. Chlebicz Małgorzata
4. Gródecka Magdalena
5. Hanaj Diana
6. Hnatowska Dorota
7. Jarmuła Beata
8. Kajca Grzegorz
9. Konieczny Marek
10. Laszczyńska Irena
11. Ludwików Małgorzata
12. Malska Stanisława
13. Mastej Ewa
14. Mazur Danuta
15. Misiewicz Janusz
16. Mróz Jadwiga
17. Nazarkiewicz Grażyna
18. Nowakowska Maria
19. Pasoń Jadwiga
20. Pater Jolanta
21. Pietrzyk Marek
22. Pindel Tomasz
23. Poziemska Mariola
24. Rozenek Teresa
25. Sikora Mariola
26. Smolak Teresa
27. Świderska Elżbieta
28. Wachowska Elżbieta
29. Stój Agnieszka
30. Zając Jadwiga
31. Żurek Wiesława
32. Babczyszyn Alicja
33. Bajtek Ewa
34. Bochaczyk Ewa
35. Bodak Joanna
36. Borek Małgorzata
37. Browarna Jolanta
38. Cal Jadwiga
39. Chorąży Artur
40. Dawidowicz Alicja
41. Gdula Barbara
42. Gielczowska Urszula
43. Głuch Wiesława
44. Gruszka Wioletta
45. Grześko Ewa
46. Grzeszczyszyn Irena
47. Horżaniecki Ryszard
48. Jastrzębska Joanna
49. Jaśkiewicz Joanna
50. Kasprzak Mariola
51. Kobel Krystyna
52. Kociubińska Urszula
53. Kawałek Dorota
54. Korgul Ewa
55.Jędrzejewska Małgorzata
56. Kowalik Maciej
57. Kotapka Jarosław
58. Kurelus Dorota
59. Kurzynoga Elżbieta
60. Mróz Marzanna
61. Ogonowska Irena
62. Oleszczuk Marek
63. Sabo Bernadetta
64. Szew Grażyna
65. Szczepanek Bożena
66. Tabaka Małgorzata
67. Trochaniak Irena
68. Zawada Elżbieta
69. Bandura Lidia
70. Borkowska Jolanta
71. Czekańska Maria
72. Drobnicka Grażyna
73. Gilewska Grażyna
74. Grabińska Irena
75. Jaremowicz Jolanta
76. Jastrzębska Teresa
77. Katra Krystyna
78. Kawałko Elżbieta
79. Kiełbus Ewa
80. Kinal Renata
81. Knopik Ewa
82. Łużna Marzena
83. Małecka Małgorzata
84. Mazur Joanna
85. Michułka Renata
86. Nowak Jolanta
87. Pośpiech Joanna
88. Put Jerzy
89. Radlak Waldemar
90. Romańczukiewicz Bożena
91. Rubak Mariola
92. Stawicka Barbara
93. Starzewska Maria
94. Suchecka Bożena
95. Szeliga Bożena
96. Ślemp Jadwiga
97. Urban Małgorzata
98. Wrzeszcz Danuta
99. Zabawa Maria
100. Zabłocki Jarosław
101. Zając Jolanta
102. Zalewska Maria
103. Żabska Małgorzata

Rok 1983

1. Alińska Teresa
2. Borkowska Iwona
3. Dębowicz Elżbieta
4. Drozd Liliana
5. Filipek Grzegorz
6. Hnytko Grażyna
7. Humelt Elżbieta
8. Jadach Dariusz
9. Jagiełło Zbigniew
10. Jasiak Mariusz
11. Kasperkiewicz Justyna
12. Korytkowska Ewa
13. Kosmala Elżbieta
14. Kowalski Marcin
15. Krupińska Dorota
16. Makuszyński Krzysztof
17. Małecka Dorota
18. Markiewicz Dorota
19. Meserszmit Dorota
20. Molińska Jadwiga
21. Mróz Arkadiusz
22. Orłów Iwona
23. Pirzecka Zdzisława
24. Siedlarz Ludwik
25. Sikora Leszek
26. Szczotka Wiesław
27. Żurawska Jolanta
28. Bagińska Beata
29. Bura Małgorzata
30. Burtan Bogumiła
31. Czajkowska Urszula
32. Danhoffer Małgorzata
33. Galacki Janusz
34. Grenda Dorota
35. Grulich Dorota
36. Hanaj Bożena
37. Jędrzejowska Barbara
38. Kanarek Małgorzata
39. Kołtun Katarzyna
40. Kordysz Beata
41. Kosobudzka Agata
42. Kozieł Ewa
43. Koziński Janusz
44. Koziuk Bożena
45. Karska Małgorzata
46. Kubit Helena
47. Kulicka Elżbieta
48. Lisowska Lucyna
49. Maroszyk Dariusz
50. Mastalerz Maria
51. Moliński Kazimierz
52. Mróz Joanna
53. Okołotowicz Wioletta
54. Pałka Marzanna
55. Pater Jolanta
56. Pater Stanisław
57. Potrzeba Dorota
58. Przepióra Anna
59. Staszczyszyn Elżbieta
60. Szymczyk Dariusz
61. Tankielun Andrzej
62. Tarka Anna
63. Zakałek Józef
64. Żmijewska Ewa
65. Chojnacka Rozalia
66. Chytra Halina
67. Gronostalska Małgorzata
68. Horżaniecka Teresa
69. Jędrzejowska Maria
70. Kasowska Bogusława
71. Komór Jarosław
72. Krakało Irena
73. Kwieciński Adam
74. Malinowska Lidia
75. Multan Marzena
76. Ostrowski Emil
77. Pępkowski Zbigniew
78. Rosół Bożena
79. Sawczuk Barbara
80. Sękowska Irena
81. Michałowska Małgorzata
82. Siara Waldemar
83. Sołecki Marek
84. Uchacz Elżbieta
85. Urbaniak Krystyna
86. Walczyńska Elżbieta
87. Wachowska Alicja
88. Wysłobocka Bożena
89. Żurawińska Renata

Rok 1984

1. Bednarska Julianna
2. Drozd Dorota
3. Hornik Katarzyna
4. Kaczmarczyk Marzanna
5. Kędzierska Alina
6. Klimentowski Robert
7. Knysak Brygida
8. Krawczyk Tatiana
9. Król Ewa
10. Laszczyńska Marta
11. Leszczyński Grzegorz
12. Leoszkiewicz Jolanta
13. Luzak Wojciech
14. Markiewicz Marzanna
15. Matusiewicz Jacek
16. Misterka Jarosław
17. Nicpoń Stanisław
18. Nowaczewski Krzysztof
19. Pałosz Bożena
20. Pietrzak Grzegorz
21. Skorupski Dariusz
22. Skrzeczek Danuta
23. Słaby Dorota
24. Stanisławski Dariusz
25. Stochmal Grzegorz
26. Trębacz Wojciech
27. Trojan Beata
28. Wójcik Józefa
29. Auguścik Alicja
30. Babszyszyn Alina
31. Bezdzietna Iwona
32. Błaszczyk Iwona
33. Cygan Janusz
34. Chomicki Dariusz
35. Fatyga Wioletta
36. Fizek Beata
37. Grulich Wiktor
38. Grządko Jadwiga
39. Kanarek Bożena
40. Kasprzak Alina
41. Kopica Zdzisława
42. Kowalczyk Alicja
43. Michułka Joanna
44. Michułka Dorota
45. Nalewaj Renata
46. Pilis Małgorzata
47. Rataj Mariola
48. Schütterly Wacław
49. Sosin Wiesława
50. Staszczyszyn Krystyna
51. Swereda Dorota
52. Szczepocka Barbara
53. Szmigielska Marzena
54. Tymczyszyn Urszula
55. Waliszek Anna
56. Wojtkiewicz Ewa
57. Zenc Małgorzata
58. Ziarkowska Monika
59. Żuczkowska Elżbieta
60. Antczak Iwona
61. Arcińska Dorota
62. Bańkowska Aneta
63. Baran Bogusława
64. Bonkowska Joanna
65. Gad Maria
66. Gruda Teresa
67. Jagiełło Zenona
68. Jarmuszkiewicz Wiesława
69. Jędrzejewski Janusz
70. Juraszek Ireneusz
71. Kadela Beata
72. Kasprzyszak Maria
73. Kawa Danuta
74. Korgul Teresa
75. Kosatka Krystyna
76. Kostur Elżbieta
77. Krukowska Elżbieta
78. Odziemek Nina
79. Papierz Elżbieta
80. Pauczuk Piotr
81. Paulweber Marek
82. Pietrycha Małgorzata
83. Puzyniak Joanna
84. Rutkowska Alicja
85. Sabo Lilia
86. Snopek Lucyna
87. Stawiński Adam
88. Strzelecka Danuta
89. Wiśniowski Lesław
90. Żuczkowska Iwona

Rok 1985

1. Bajer Renata
2. Bęben Beata
3. Harhala Sławomir
4. Jankowska Małgorzata
5. Jasińska Bożena
6. Kaczan Dariusz
7. Kapłon Andrzej
8. Kasperkiewicz Krzysztof
9. Kociubiński Andrzej
10. Kosińska Ewa
11. Kulawiec Bożena
12. Krawczyk Arkadiusz
13. Madeja Grażyna
14. Maniowski Mirosław
15. Mikulski Robert
16. Schnotalla Anna
17. Szymczyk Wojciech
18. Thomas Marisu
19. Ziółkowski Aleksander
20. Żygadło Leszek
21. Bocheński Sławomir
22. Ciesielska Marta
23. Dżugaj Olgiert
24. Grobelny Andrzej
25. Hałka Anna
26. Hutnik Jolanta
27. Koniński Przemysław
28. Kubeźniak Beata
29. Kubit Ewa
30. Kulik Joanna
31. Leoszkiewicz Iwona
32. Lesisz Joanna
33. Mihilewicz Liliana
34. Mróz Dorota
35. Orszulak Rudolf
36. Puzyniak Wojciech
37. Rajewski Jacek
38. Rybarczyk Elżbieta
39. Schäftlein Joanna
40. Balicka Aneta
41. Czaja Jolanta
42. Czerwonka Renata 43. Furmankiewicz Lidia
44. Orymienko Elżbieta
45.Jadach Anna
46. Kasiewicz Aldona
47. Kordysz Mariusz
48. Krawczyk Beata
49. Krzysztoszek Teresa
50. Matyja Anna
51. Mikulska Dorota
52. Misa Wioletta
53. Nahajto Beata
54. Piskorz Beata
55. Sikora Dorota
56. Szajkowska Irena
57. Szymańska Jolanta
58. Walloch Lidia
59. Woroniecki Marian
60. Zalasik Monika
61. Zuchniarz Monika

Rok 1986

1. Bandura Jolanta
2. Chmielewski Andrzej
3. Czerniawska Dorota
4. Duleba Joanna
5. Figarska Mariola
6. Filipek Stanisława
7. Gładka Małgorzata
8. Guszczak Mirosława
9. Jończyk Renata
10. Karbowiak Agnieszka
11. Kłysz Joanna
12. Kowalska Agata
13. Krochmalczyk Renata
14. Król Jolanta
15. Książek Joanna
16. Kurowska Barbara
17. Mierzwińska Bożena
18. Moskal Krystyna
19. 0lędzki Piotr
20. Pasak Dorota
21. Poziemska Brygida
22. Antes Joanna
23. Hurkacz Mariola
24. Kędziarska Irena
25. Krupa Beata
26. Maziak Małgorzata
27. Mokrzycka Alicja
28. Laszczyńska Agata
29. Prędki Andrzej
30. Suroń Dariusz
31. Niedźwiecka Bożena
32. Zabłocka Alicja
33. Bodak Józef
34. Borecka Marlena
35. Dudziak Wojciech
36. Dziedziński Piotr
37. Górniak Barbara
38. Mróz Justyna
39. Olędzki Bogdan
40. Papiernik Joanna
41. Sojka Małgorzata
42. Stępek Ewa
43. Stępień Monika
44. Szepetiuk Marzena
45. Wisiecka Dorota
46. Zalewska Elżbieta
47. Chort Jacek
48. Cygankiewicz Joanna
49. Dostal Joanna
50. Dźbik Mirosława
51. Flaczyński Jacek
52. Kloc Remigiusz
53. Korczyńska Wioletta
54. Kowalik Katarzyna
55. Korkuś Beata
56. Kozłowska Mariola
57. Łużna Joanna
58. Mydlarska Beata
59. Markowski Krzysztof
60. Nowicka Elżbieta
61. Pępkowski Mariusz
62. Rachowiecka Jolanta
63. Słomińska Małgorzata
64. Stupnicka Wioletta
65. Szaro Katarzyna
66. Śliwińska Marta
67. Włoskowicz Bemadetta

Rok 1987

1. Bagińska Barbara
2. Błahuta Dorota
3. Błahuta Iwona
4. Bochenek Tomasz
5. Bułgajewska Jolanta
6. Cisakowski Krzysztof
7. Czarnecka Anna
8. Dembińska Alicja
9. Kloc Izabela
10. Kowalski Tomasz
11. Kramek Renata
12. Krukowska Teresa
13. Książek Agnieszka
14. Kulińska Grażyna
15. Kupnicka Iwona
16. Laszczyńska Danuta
17. Lis Katarzyna
18. Łuczak Monika
19. Łopata Bożena
20. Ostrowski Witold
21. Razik Grzegorz
22. Suroń Agnieszka
23. Szutenbach Karol
24. Świderska Anna
25. Świętalska Wioletta
26. Bandura Grzegorz
27. Brach Ewa
28. Czernik Anna
29. Gródecka Dorota
30. Kawecka Elżbieta
31. Krochmalczyk Sylwia
32. Matusiak Tomasz
33. Mikulewicz Renata
34. Osadczuk Agnieszka
35. Pustuła Piotr
36. Wilczyńska Wioletta
37. Wróbel Agata
38. Zakrzewska Anna
39. Baran Iwona
40. Bogaczyk Jolanta
41. Cichoń Joanna
42. Dorczyński Janusz
43. Furtan Jarosław
44. Hornik Ewa
45. Jasiak Alicja
46. Klimentowski Bogusz
47. Korzyńska Anna
48. Kotlewicz Sylwia
49. Krupa Paweł
50. Mach Beata
51. Michułka Elżbieta
52. Misiewicz Tomasz
53. Nowakowska Elżbieta
54. Pielech Joanna
55. Pilichiewicz Joanna
56. Surówka Anna
57. Świetlikowski Robert
58. Świętalska Wioletta
59. Szmigielski Wojciech
60. Stępińska Katarzyna
61. Słońska Bożena
62. Wojtowicz Joanna
63. Woźny Renata

Rok 1988

1. Antał Renata
2. Begierski Robert
3. Chort Anna
4. Ciszewski Ireneusz
5. Horżaniecka Anna
6. Kaczorowska Wioletta
7. Kumaszka Agata
8. Kuszpa Anna
9. Laszczyński Tomasz
10. Noworyta Magdalena
11. Popadiuk Jolanta
12.Smarczewska Katarzyna
13. Smoczyński Robert
14. Standio Mariola
15. Szwaja Jolanta
16. Wątróbska Agnieszka
17. Zawada Katarzyna
18. Ciechowicz Jacek
19. Dobrowolska Małgorzata
20. Górski Jarosław
21. Hnitecka Renata
22. Jaźwińska Jolanta
23. Klimek Andrzej
24. Kuc Teresa
25. Laszczyńska Magdalena
26. Majewski Tomasz
27. Orzechowska Joanna
28. Rowińska Urszula
29. Rudkowski Robert
30. Sordyl Dorota
31. Szwiec Janusz
32. Woźniak Katarzyna
33. Antał Maria
34. Babiak Łucja
35. Badecka Agnieszka
36. Bandura Anna
37. Bordjakiewicz Kazmiera
38. Chaszczewicz Agnieszka
39. Dernowska Edyta
40. Grynienko Jan
41. Kałuża Barbara
42. Kołodnicka Agnieszka
43. Kukawska Małgorzata
44. Kurpiel Elżbieta
45. Łuczków Beata
46. Machalska Miranda
47. Malik Andrzej
48. Marańska Ewa
49. Nahajło Artur
50. Nowakowski Roman
51. Okołotowicz Dorota
52. Pawlak Alicja
53. Piękoś Edyta
54. Pochwała Dorota
55. Poziemski Jacek
56. Saleta Aleksander
57. Sawicka Beata
58. Statkiewicz Renata
59. Szczerek Małgorzata
60. Szmigielski Grzegorz
61. Zdrzałka Anna
62. Zielińska Beata

Rok 1989

1. Alińska Elżbieta
2. Bernacka Iwona
3. Hałoń Grzegorz
4. Jasiak Barbara
5. Jaworska Agnieszka
6. Keller Iwona
7. Kostecki Andrzej
8. Kotlarska Elżbieta
9. Krawiec Adrianna
10. Kurlapska Renata
11. Kurowski Mariusz
12. Lechmann Sylwia
13. Łuczak Andrzej
14. Łukasik Renata
15. Maślach Alicja
16. Nalewaj Danuta
17. Oczachowska Agata
18. Osadczuk Małgorzata
19. Ratuszna Agnieszka
20. Sachajdak Iwona
21. Świrska Anna
22. Terechowicz Agnieszka
23. Trzcińska Anna
24. Węgliński Zbigniew
25. Choroszczak Jarosław
26. Bek Adam
27. Bielicz Jolanta
28. Bohdanowicz Tomasz
29. Czudziak Sylwia
30. Florko Iwona
31. Gałązka Anna
32. Jastrzębska Dorota
33. Kobel Sylwia
34. Lejowska Jolanta
35. Płatka Elżbieta
36. Prorok Tomasz
37. Rzeszutko Joanna
38. Szmitko Anna
39. Szklarska Anna
40. Szlachta Ewa
41. Taras Magdalena
42. Zarzycki Ireneusz
43. Żurawski Jacek
44. Baran Joanna
45. Bednarska Edyta
46. Begierska Renata
47. Biguś Anita
48. Charsze Małgorzata
49. Chmura Wioletta
50. Cygal Dorota
51. Drózd Barbara
52. Grabowiecki Krzysztof
53. Hałas Urszula
54. Kociołek Małgorzata
55. Kociuba Piotr
56. Kozioł Ewa
57. Kucharska Elżbieta
58. Kuliberda Joanna
59. Masoła Lidia
60. Mróz Ewa
61. Pomirko Małgorzata
62. Stera Anna
63. Szmigielska Anna
64. Walloch Edyta
65. Wojcikiewicz Adam
66. Zawada Agnieszka

Rok 1990

1.Bednarski Tomasz
2. Bułgajewska Monika
3. Cymbalista Marek
4. Dudek Anna
5. Dziedziński Jacek
6. Foremczuk Marzanna
7. Foremiuk Beata
8. Galiczyńska Agnieszka
9. Jaśkiewicz Wioletta
10. Klucznik Alicja
11. Kowalska Katarzyna
12. Kmieć Beata
13. Krupa Małgorzata
14. Mach Władysław
15. Majerczyk Izabela
16. Mleczko Aneta
17. Moskal Zuzanna
18. Obara Monika
19. Obój Ewa
20. Opyć Elżbieta
21. Padół Agata
22. Pakuła Jolanta
23. Picheta Maria
24. Silniewicz Małgorzata
25. Staroń Agata
26. Surówka Aleksandra
27. Szot Celina
28. Szumna Ewa
29. Świrski Aleksander
30. Tabor Sabina
31. Wójcik Anita
32. Wiśniowski Tomasz
33. Birlet Anna
34. Charowski Tomasz
35. Chaszczewicz Romana
36. Cygan Celina
37. Cygan Monika
38. Dziadzio Artur
39. Gembus Mirela
40. Harhala Robert
41. Dać Agnieszka
42. Kantor Mirosław
43. Kazuro Ewa
44. Klesińska Małgorzata
45. Komisarczyk Izabela
46. Konieczna Anna
47. Kurpiel Janusz
48. Leszczyńska Anna
49. Mańkowska Elżbieta
50. Myczkowski Przybysław
51. Pękała Tomasz
52. Parka Mariusz
53. Szczepański Janusz
54. Tryk Maciej
55. Trojanowska Ewa
56. Wagner Ewa
57. Fehr Iwona
58. Wieczorek Aneta
59. Wróbel Gabriela
60. Zakrent Mariusz
61. Arcab Marcin
62. Badecka Iwona
63. Bodnar Wioletta
64. Borkowski Igor
65. Czerniak Maria
66. Czerny Dariusz
67. Fehr Agata
68. Grelewski Adam
69. Jaskulski Tomasz
70. Karaban Anna
71. Karczewska Ewa
72. Kazana Gabriela
73. Komar Joanna
74. Koperski Michał
75. Kozłowska Agnieszka
76. Latecka Edyta
77. Łopata Agnieszka
78. Machalska Renata
79. Majewska Renata
80. Mroziewski Paweł
81. Nalepka Zdzisława
82. Rogan Renata
83. Roman Barbara
84. Rusiecki Marek
85. Szulikowska Agnieszka
86. Witkowski Krzysztof
87. Wychodzka Agnieszka
88. Zawada Agnieszka
89. Hanaj Beata
90. Czajkowska Dorota
91.Karaszewska Aneta
92.Rybarczyk Agnieszka

Rok 1991

1. Astapionek Bożena
2. Białooki Krzysztof
3. Bober Sylwia
4. Burghard Anna
5. Chrząstowski Paweł
6. Jankowska Maria
7. Kucharzyszyn Joanna
8. Kuźma Katarzyna
9. Łużna Bożena
10. Macuga Beata
11. Madeja Katarzyna
12. Matecka Elżbieta
13. Niedziela Agnieszka
14. Olejnik Beata
15. Okrasa Małgorzata
16. Pasak Arkadiusz
17. Pater Joanna
18. Pełdiak Bożena
19. Puc Anna
20. Pundyk Danuta
21. Radecka Joanna
22. Rafalska Dorota
23. Rzeszutko Monika
24. Sambor Bartosz
25. Sierpowicz Grzegorz
26. Skrzyniarz Ewa
27. Szczypel Agnieszka
28 Ścigała Małgorzata
29. Terela Grzegorz
30. Tryk Izabela
31. Amerek Przemysław
32. Baran Ewa
33. Bensz Joanna
34. Bojakowska Małgorzata
35. Cygan Mariusz
36. Czajka Anna
37. Gereta Dariusz
38. Gierczak Jacek
39. Grzywniak Mariusz
40. Idkowiak Wojciech
41. Janasiak Małgorzata
42. Kozyra Zbigniew
43. Maćkała Grzegorz
44. Masoń Maciej
45. Mikła Iwona
46. Mokra Joanna
47. Mróz Marcin
48. Muszyński Robert
49. Olejnik Alicja
50. Pawłowski Adam
51. Poborska Elżbieta
52. Skolut Jolanta
53. Stykowska Elżbieta
54. Taros Katarzyna
55. Turczyn Aleksandra
56. Wołkowska Joanna
57. Woroniecki Krzysztof
58. Falon Rafał
59. Tatarek Maciej
60. Adamczyk Agnieszka
61. Bagińska Izabela
62. Ciba Agnieszka
63. Ciupik Bartłomiej
64. Daź Anna
65. Dutka Wioletta
66. Dyga Agnieszka
67. Franczyk Joanna
68. Fryc Małgorzata
69. Grabowiecka Edyta
70. Grobelny Robert
71. Gutowski Paweł
72. Kamińska Kinga
73. Konsek Robert
74. Krukowska Beata
75. Krzewska Edyta
76. Marzec Anna
77. Machalska Joanna
78. Mierzwiński Marek
79. Misiewicz Maria
80. Obara Iwona
81. Popiernik Sylwia
82. Rajewski Maciej
83. Styś Wojciech
84. Świetlikowski Tomasz
85. Szechińska Monika
86. Walloch Aneta
87. Wrońska Mariola
88. Wulkiewicz Klaudia

Rok 1992

1. Andrych Agata
2. Berezowski Bartosz
3. Bodnar Iwona
4. Cieślik Elżbieta
5. Dąbrowska Agnieszka
6. Florko Anna
7. Fryc Joanna
8. Janus Dorota
9. Karaś Jarosława
10. Kasprzyszak Bogusław
11. Kędrak Małgorzata
12. Koziarska Agnieszka
13. Krawczyk Katarzyna
14. Kubś Justyna
15. Lenczewska Monika
16. Lis Wioletta
17. Matuła Agnieszka
18. Pawnuk Agata
19. Pudlis Tomasz
20. Rudnicka Mariola
21. Szpak Małgorzata
22. Szwaja Renata
23. Trela Małgorzata
24. Waliszek Ewa
25. Wawrzyńska Jolanta
26. Wawruszczak Elżbieta
27. Wawruszczak Klaudia
28. Zach Beata
29. Zacharow Tomasz
30. Adam Piotr
31. Bek Aleksandra
32. Chłoń Janusz
33. Elżbieciak Dariusz
34. Flank Rafał
35. Głąb Monika
36. Horodyska Anna
37. Iwaszkiewcz Agnieszka
38. Kalicka Beata
39. Kiesz Maciej
40. Kołt Magdalena
41. Kondracka Ewa
42. Kulpa Agnieszka
43. Kwiatkowska Iwona
44. Lis Joanna
45. Matusiak Marcin
46. Mazur Ewa
47. Pisowadzka Agnieszka
48. Prorok Agnieszka
49. Romańska Aleksandra
50. Rucińska Magdalena
51. Rusiń Mirosław
52. Rychlewski Tomasz
53. Rykała Katarzyna
54. Siewiera Roman
55. Szpytko Elżbieta
56. Tatarek Maciej
57. Zamolska Anna
58. Zawada Piotr
59. Bober Aurelia
60. Czerniowska Iwona
61. Dereń Agnieszka
62. Grygiencz Renata
63. Handel Anna
64. Jagodzińska Anna
65. Jankiewicz Wioletta
66. Kańska Liliana
67. Knychas Monika
68. Kopcza Krystyna
69. Koźlik Ewa
70. Krakowska Adriana
71. Krakowska Marzanna
72. Kunecka Jolanta
73. Leń Beata
74. Łopata Monika
75. Nagoda Aneta
76. Niełacna Iwona
77. Nowak Elżbieta
78. Olejnik Monika
79. Rogaczewska Joanna
80. Samuel Agnieszka
81. Szymańska Barbara
82. Wilkosz Helena
83. Wlazłowska Marta
84. Wolicka Iwona
85. Chmielicka Anna
86. Cygankiewicz Katarzyna
87. Czekierda Ewa
88. Dżugaj Sylwia
89. Fuławka Monika
90. Gałuszka Monika
91. Górska Joanna
92. Juryniec Agnieszka
93. Krechowiecka Danuta
94. Kurek Ewa
95. Lewandowska Renata
96. Łuczków Agnieszka
97. Łoś Jadwiga
98. Madejski Marcel
99. Momocka Agnieszka
100. Marynowska Monika
101. Maternowski Paweł
102. Plewak Janina
103. Piotrowicz Anna
104. Przebinda Bogumiła
105. Rydz Anna
106. Smirnow Katarzyna
107. Stryjak Magdalena
108. Teneta Ewa
109. Topola Beata
110. Wierzbicka Bożena
111. Wojtczak Monika

Rok 1993

1. Bańkowska Adriana
2. Błachuta Renata
3. Czerny Ewa
4. Dańczuk Marzena
5. Dębicka Ewa
6. Haniszewska Józefa
7. Hobgarska Małgorzata
8. Horodyski Bartosz
9. Jąkała Anna
10. Józefowska Katarzyna
11. Kaczmarczyk Ewa
12. Komar Joanna
13. Komar Małgorzata
14. Korczyński Tomasz
15. Książek Justyna
16. Krzyszowska Małgorzata
17. Kurasz Magdalena
18. Łysakowska Anna
19. Mierzwińska Agnieszka
20. Muszyńska Teresa
21. Pater Agnieszka
22. Rogowska Beata
23. Sabo Agnieszka
24. Siwek Beata
25. Skorupska Ewa
26. Skóra Katarzyna
27. Szymański Tomasz
28. Trojan Monika
29. Warpas Agata
30. Berezowski Wojciech
31. Bobak Dariusz
32. Borelowska Beata
33. Foltynowicz Bartosz
34. Gruszecka Renata
35. Grzeszczuk Beata
36. Gumienny Piotr
37. Hałas Wioletta
38. Jankowiak Sylwester
39. Jankowski Marcin
40. Karwala Małgorzata
41. Kochanowska Agnieszka
42. Kotomski Paweł
43. Krems Monika
44. Leśny Robert
45. Lewandowski Tomasz
46. Madejski Tomasz
47. Malinowski Krzysztof
48. Muszak Monika
49. Osiński Wojciech
50. Pawczuk Dominika
51. Pawłowska Bogumiła
52. Perła Jacek
53. Pędziszewska Małgorzata
54. Rakus Marzena
55. Skołucki Marek
56. Skorupska Ewa
57. Suchodolski Artur
58. Wojtczak Joanna
59. Zaręba Sylwia
60. Brezwan Wioletta
61. Cerulewicz Anna
62. Chmura Magdalena
63. Cielińska Małgorzata
64. Dołęga Artur
65. Dworzyńska Ewa
66. Fałat Anna
67. Gabryelska Sylwia
68. Hałajda Katarzyna
69. Kabzińska Sylwia
70. Kargul Justyna
71. Kobel Joanna
72. Krzewska Justyna
73. Kubisz Radosław
74. Michalska Aleksandra
75. Mańkowski Andrzej
76. Maraszek Agnieszka
77. Marcićkiewicz Joanna
78. Masztalerz Edyta
79. Nieścieronek Justyna
80. Optołowicz Dorota
81. Prorok Maciej
82. Raba Norbert
83. Romelczyk Małgorzata
84. Szeflińska Anita
85. Świrska Agnieszka
86. Świrska Grażyna
87. Trzewiczek Renata
88. Wiecheć Joanna
89. Wierzbicki Tomasz
90. Wojtowicz Magdalena
91. Woroniecki Marcin
92. Albin Iwona
93. Badecka Renata
94. Baracz Honorata
95. Brydowska Katarzyna
96. Buczak Jolanta
97. Engel Agnieszka
98. Frajkur Joanna
99. Gembuś Dawid
100. Golińczak Urszula
101. Gomulnicka Katarzyna
102. Górecka Ewa
103. Grochowiecki Piotr
104. Hałoń Izabela
105. Jabłońska Anna
106. Kawałko Katarzyna
107. Klimków Magdalena
108. Kluzek Izabela
109. Koładnicka Katarzyna
110. Kołodziejczyk Katarzyna
111. Kozłowski Jacek
112. Kurlapska Marta
113. Kurzelowska Joanna
114. Kuta Edyta
115. Kwiatkowska Sylwia
116. Nalepka Anna
117. Parcheniak Agnieszka
118. Słoński Piotr
119. Wygaś Katarzyna
120. Zemper Renata
121. Statkiewicz Adam
123. Żerek Anna

Rok 1994

1. Adam Anna
2. Biedka Alicja
3. Bodnar Marek
4. Gabryelska Małgorzata
5. Gajdziński Andrzej
6. Gałandziej Agnieszka
7. Grabowiecka Izabela
8. Klim Jolanta
9. Kluba Magdalena
10. Kobylańska Anna
11. Konsencjusz Jolanta
12. Kot Małgorzata
13. Kowal Katarzyna
14. Laszczyński Adam
15. Łuczkowska Agnieszka
16. Machalski Rafał
17. Matusiak Łukasz
18. Pach Agnieszka
19. Restel Michał
20. Ryba Agnieszka
21. Smorenda Marcin
22. Suchecka Jadwiga
23. Szmaj Urszula
24. Teneta Izabela
25. Terechowicz Aurelia
26. Witkowska Joanna
27. Ziółkowski Łukasz
28. Bielecka Agnieszka
29. Biernat Małgorzata
30. Drozd Andrzej
31. Gąsior Agata
32. Gomulnicka Magdalena
33. Ilczyszyn Bernarda
34. Iżykowska Joanna
35. Jarząb Małgorzata
36. Juryniec Ewa
37. Kotomski Dawid
38. Kowalska Renata
39. Koźlik Ryszard
40. Krenc Wioletta
41. Krochmalczyk Małgorzata
42. Laszczyńska Magdalena
43. Małoń Agnieszka
44. Michułka Sławomir
45. Pawłowska Beata
46. Romelczyk Anna
47. Pluta Beata
48. Rusin Bożena
49. Schneider Weronika
50. Sieklucka Joanna
51. Skrzypczak Joanna
52. Szczepańska Alicja
53. Tracz Jacek
54. Warnieło Maciej
55. Wiatrowski Sylwester
56. Witkowska Monika
57. Dostal Julia
58. Drozdowska Anna
59. Dunaj Katarzyna
60. Ewiak Paweł
61. Gad Edyta
62. Ganiacz Agnieszka
63. Gerlach Renata
64. Grunt Dorota
65. Grzęda Monika
66. Hałas Iwona
67. Iwaniec Monika
68. Jadach Elżbieta
69. Jaśkiewicz Joanna
70. Karwala Ewa
71. Koreńczuk Monika
72. Krawczyk Justyna
73. Kumaszka Iwona
74. Laszczyńska Anna
75. Markiewicz Joanna
76. Mularczyk Katarzyna
77. Muszak Sylwia
78. Ostrowski Paweł
79. Pachowicz Agnieszka
80. Piskorz Monika
81. Przyszlak Mateusz
82. Szupiana Anna
83. Wiernicka Klaudia
84. Zach Norbert
85. Żabska Dagmara
86. Babicz Bernard
87. Bek Przemysław
88. Bohdanowicz Bernard
89. Dąbrowska Beata
90. Dernowska Anna
91. Dorczyński Grzegorz
92. Golińska Bożena
93. Gomulicka Beata
94. Haratyk Agnieszka
95. Iliaszewicz Aleksandra
96. Kałuża Robert
97. Kasperkiewicz Wojciech
98. Kącki Sebastian
99. Koziak Wojciech
100. Lachowiecka Monika
101. Lesińska Ewa
102. Maleńczak Monika
103. Marchewka Agnieszka
104. Ossowska Agnieszka
105. Pawnuk Dorota
106. Płaza Gabriela
107. Piechowska Barbara
108. Prószyńska Joanna
109. Rozpędek Katarzyna
110. Ryglicki Janusz
111. Winiarska Izabela
112. Wierzbicka Małgorzata
113. Zimoch Agnieszka
114. Żabska Małgorzata

Rok 1995

1. Błasiak Jacek
2. Błachuta Romana
3. Bochnak Wojciech
4. Czerny Agnieszka
5. Golińska Joanna
6. Geroń Joanna
7. Garus Beata
8. Grzelka Beata
9. Korzyńska Edyta
10. Kowalska Iwona
11. Kuta Jolanta
12. Marynowska Edyta
13. Michalczyk Monika
14. Motyl Katarzyna
15. Olejnik Anna
16. Pędziszewska Joanna
17. Skaza Agnieszka
18. Strent Lidia
19.Śliwa Izabela
20. Szala Ewa
21. Szczypel Iwona
22. Szulc Adam
23. Walenczak Magdalena
24. Wołk-Łaniewska Alicja
25. Wołk-Łaniewska Agnieszka
26. Badecki Robert
27. Bychawska Monika
28. Chaszczewicz Katarzyna
29. Czech Bernard
30. Ćwik Anna
31. Dereń Joanna
32. Duszyński Tomasz
33. Dzięcioł Kamila
34. Grochalski Grzegorz
35. Horodyski Michał
36. Humelt Jadwiga
37. Jurek Agnieszka
38. Jurewicz Michał
39. Kołacz Przemysław
40. Koziołek Agnieszka
41. Kudła Bartosz
42. Lach Rafał
43. Łukasik Monika
44. Mandziej Grzegorz
45. Martyniec Łukasz
46. Maziak Izabela
47. Owczarek Joanna
48. Pałka Kamila
49. Rudkowski Maciej
50. Siewiera Ireneusz
51. Smirnow Eleonora
52. Sobok Wojciech
53. Stanik Anna
54. Styś Katarzyna
55. Wiatrowski Sylwester
56. Winiarska Monika
57. Wlazły Claudia
58. Ząbek Sylwia
59. Bill Fabian
60. Dobrowolski Marek
61. Drozdowska Monika
62. Golda Ewa
63. Góra Monika
64. Jebara Tarek
65. Kącki Paweł
66. Kicyła Joanna
67. Kiełb Sylwia
68. Kleingärtner Elżbieta
69. Kobos Barbara
70. Koleżyńska Agnieszka
71. Kołtun Bartłomiej
72. Krakało Mariusz
73. Krzywda Ewa
74. Lesisz Maciej
75. Łabuda Radosław
76. Maciejewski Paweł
77. Malatyńska Magdalena
78. Miczke Magdalena
79. Odrowąż Joanna
80. Paluszek Agnieszka
81. Smela Iwona
82. Sojka Paweł
83. Wrońska Monika
84. Żołyńska Małgorzata
85. Żygadło Arkadiusz
86. Bąk Monika
87. Bąkowska Anita
88. Bieniecka Małgorzata
89. Dłubakowska Katarzyna
90. Gawinowski Jarosław
91. Gracz Tomasz
92. Kopaniarz Grzegorz
93. Korkuś Anna
94. Krems Agnieszka
95. Łapot Łukasz
96. Łoziński Tomasz
97. Nalepka Agnieszka
98. Okęcki Mateusz
99. Onyszkiewicz Aneta
100. Pakuła Edyta
101. Paszek Kamila
102. Popiołek Małgorzata
103. Rogala Aneta
104. Schuck Sebastian
105. Skowron Agata
106. Stera Magdalena
107. Wróbel Anna

Rok 1996

1.Ewa Bednarska
2.Joanna Bobak
3.Zbigniew Bugryn
4.Anna Czajkowska
5.Marta Dubaniowska
6.Marzena Furtak
7.Wojciech Handel
8.Arkadiusz Ilicki
9.Agata Iwaniec
10.Marta Jachowicz
11.Monika Junuzowska
12.Jolanta Juryniec
13.Przemysław Kanachowicz
14.Kamil Kobylański
15.Joanna Korpok
16.Katarzyna Krakało
17.Marcin Kruk
18.Iwona Krzeszowska
19.Magdalena Kurlapska
20.Agata Leszczyńska
21.Marta Martyniak
22.Magdalena Nizińska
23.Artur Przyjałgowski
24.Kamila Rusinek
25.Bernadetta Rzemieniarz
26.Agnieszka Tankielun
27.Agata Trachimowicz
28.Joanna Trojan
29.Iwona Wojciechowska
30.Marta Wolicka
31.Magdalena Żabicka
32.Paweł Bandura
33.Anna Bąbka
34.Rafał Bodnar
35.Joanna Cygan
36.Monika Graczyk
37.Edyta Grondys
38.Agnieszka Kędzia
39.Przemysław Korczyński
40.Agata Knöfel
41.Małgorzata Kuca
42.Kinga Kukla
43.Monika Laszczyńska
44.Kamil Lechowisz
45.Wojciech Łoziński
46.Marcin Nowak
47.Anna Otocka
48.Tomasz Sambor
49.Ewelina Stojek
50.Diana Stypuła
51.Tomasz Świrski
52.Monika Żurawska
53.Piotr Bajsarowicz
54.Grzegorz Bem
55.Katarzyna Bilska
56.Joanna Chmielewska
57.Marcin Daź
58.Wojciech Jędrzejowski
59.Bartosz Jawecki
60.Edyta Kawałek
61.Małgorzata Kołodnicka
62.Aleksandra Kowalska
63.Elżbieta Krechowicz
64.Bożena Kwapisz
65.Waldemar Lis
66.Mariusz Majewski
67.Agnieszka Markowska
68.Adam Markowski
69.Adrian Nowak
70.Sylwia Parcheniak
71.Katarzyna Pawłowska
72.Marcin Poznański
73.Anna Stępień
74.Sylwia Walków
75.Małgorzata Wawro
76.Elżbieta Wieczorek
77.Jacek Wilk
78.Ireneusz Wołoszczak
79.Anna Woroniecka
80.Marcin Ankutowicz
81.Agnieszka Baran
82.Joanna Butyńska
83.Ewa Domagała
84.Dominika Dzięcioł
85.Edyta Ewiak
86.Agata Gad
87.Grzegorz Gajdziński
88.Monika Gostrowska
89.Jolanta Jąkała
90.Edyta Kalińska
91.Marcin Kowal
92.Anna Kowalska
93.Agnieszka Kuczer
94.Marcin Kuta
95.Marcin Kwapisz
96.Agata Kwas
97.Magda Kwiatkowska
98.Aleksandra Lejczak
99.Joanna Listwan
100.Anna Łaskarzewska
101.Ewa Maćkiewicz
102.Małgorzata Makowska
103.Anna Mazur
104.Ewa Nienartowicz
105.Agnieszka Oszustowicz
106.Katarzyna Pieńkos
107.Maciej Skoczyliński
108.Alina Sobala
109.Paulina Solińska
110.Agnieszka Szczepańska
111.Anna Umińska
112.Marcin Wawrzeńczyk
113.Renata Wierzbicka

Rok 1997

1.Małgorzata Dębowicz
2.Małgorzata Druszcz
3.Magdalena Grabowska
4.Adrian Jankowski
5.Adrian Jebara
6.Iwona Kasaraba
7.Elżbieta Kilik
8.Beata Komar
9.Julia Kozak
10.Ewelina Kudełko
11.Kamil Kurelus
12.Marcin Kwapisz
13.Edyta Michalczyk
14.Katarzyna Morawska
15.Marta Paluszek
16.Agnieszka Plejewska
17.Anna Pochwała
18.Kinga Przytocka
19.Ewa Radoń
20.Łukasz Smorenda
21.Anna Stefanko
22.Radosław Wawruszczak
23.Agnieszka Witaszczyk
24.Łukasz Wlazkowski
25.Wojciech Wojtaczka
26.Agnieszka Ząbek
27.Michał Żak
28.Agnieszka Żurawska
29.Marta Butyńska
30.Katarzyna Czyrna
31.Krzysztof Dziurdź
32.Dariusz Kasprzak
33.Maciej Koba
34.Tomasz Konopnicki
35.Krzysztof Koziński
36.Justyna Laszkiewicz
37.Małgorzata Markiewicz
38.Paweł Mondrzejewski
39.Wojciech Mroczko
40.Magdalena Musiałowska
41.Agnieszka Rączka
42.Anna Skwarzyńska
43.Marta Statkiewicz
44.Lidia Stępień
45.Małgorzata Suchecka
46.Norbert Symonowicz
47.Piotr Świętalski
48.Marek Tarka
49.Marcin Trela
50.Agnieszka Trznadel
51.Daniel Woroniecki
52.Tomasz Zimoch
53.Marcin Barabach
54.Tomasz Baran
55.Witold Bensz
56.Marta Dudysz
57.Celina Dziedzic
58.Monika Gargas
59.Adriana Grzeszczyszyn
60.Michał Kargul
61.Justyna Kuzyk
62.Sylwia Laszczyńska
63.Justyna Lis
64.Lucyna Malinowska
65.Beata Nowik
66.Marek Stasieńko
67.Iwona Sulak
68.Natalia Szaniawska
69.Beata Szlachta
70.Anna Ulrych
71.Michał Walków
72.Elżbieta Wojtyra
73.Beata Zarówna
74.Marta Zychowicz
75.Katarzyna Andryszczak
76.Kamila Bąkowska
77.Kamila Bęcek
78.Jowita Biela
79.Joanna Calów
80.Ewa Foltynowicz
81.Marta Gołuch
82.Urszuka Iżykowska
83.Izabela Jagodzińska
84.Justyna Jurek
85.Katarzyna Jurewicz
86.Małgorzata Konsencjusz
87.Anna Krawczyk
88.Łukasz Kurdyś
89.Anna Lisztwan
90.Alicja Łozińska
91.Emilia Michalska
92.Małgorzata Masoń
93.Anna Obrocka
94.Małgorzata Pańkowska
95.Anna-Paula Sobak
96.Agnieszka Sucharska
97.Małgorzata Szpytko
98.Lidia Tokarz
99.Marta Ziółkowska
100.Paweł Żołyński

Rok 1998

1.Biegańska Barbara
2.Ćieśla Bartosz
3.Dębicka Monika
4Dzięcioł Jacek
5.Fajkowski Stefan
6.Frączyk Katarzyna
7.Gostrowski Piotr
8.Grzywnowicz Jacek
9.Hawro Łukasz
10.Hibner Marcin
11.Jurek Elżbieta
12.Konopnicki Artur
13.Kot Małgorzata
14.Kumaszka Ewa
15.Łuszczyk Ewelina
16.Majka Mariusz
17.Marczewski Marcin
18.Michalska Dorota
19.Musiał Piotr
20.Pach Sławomir
21.Pawłowski Mariusz
22.Pękała Agata
23.Pielech Adrian
24.Suchodalska Małgorzata
25.Tomczak Sebastian
26.Zadara Piotr
27.Bajsarowicz Piotr
28.Borowicz Bartosz
29.Chudak Maciej
30.Druszcz Elżbieta
31.Forgiel Dawid
32.Gałuszka Witold
33.Grzywiński Sebastian
34.Hutnik Jan
35.Jurczyńska Ewelina
36.Kosiński Marcin
37.Kot Alicja
38.Kurpiel Krzysztof
39.Lis Michał
40.Litorowicz Justyna
41.Misiewicz Elżbieta
42.Niemiec Krzysztof
43.Olanin Artur
44.Olanin Justyna
45.Olszyński Dawid
46.Pawłowski Przemysław
47.Pawnuk Emilia
48.Razik Michał
49.Stachowicz Tomasz
50.Szczudło Sabina
51.Śliwiński Radosław
52.Świerczyński Paweł
53.Trznadel Marcin
54.Wencki Marek
55.Witkowska Małgorzata
56.Witkowski Andrzej
57.Witkowski Damian
58.Wolańska Krystyna
59.Broda Anna
60.Brzezińska Joanna
61.Czachorowski Tadeusz
62.Dąbrowska Agnieszka
63.Filipczuk Dagmara
64.Głowinkowska Beata
65.Grzywniak Agnieszka
66.Kisielewicz Kamila
67.Koczwara Ewelina
68.Krukowski Wojciech
69.Kuśmierczyk Dorota
70.Lis Aleksandra
71.Listwan Joanna
72.Łapać Krystian
73.Łozińska Ewa
74.Malinowska Ewa
75.Michniewicz Bożena
76.Nowakowski Paweł
77.Olesińska Justyna
78.Parzóch Dominika
79.Piecyk Marta
80.Ruppel Dominika
81.Stanisz Anna
82.Stępień Adrianna
83.Szewc Dorota
84.Tekiela Małgorzata
85.Witkowska Ewa
86.Wołoszczak Marcin
87.Wulkiewicz Monika
88.Białobrzeska Joanna
89.Biernat Joanna
90.Bodnar Ewa
91.Borek Magdalena
92.Chanik Adela
93.Chmielewska Iwona
94.Chwoińska Anna
95.Czajka Piotr
96.Ćwik Aleksandra
97.Dobrowolska Dorota
98.Dylewska Magdalena
99.Feruś Luiza
100.Gondowicz Lucyna
101.Gryglak Ewelina
102.Jaworski Sebastian
103.Kukulska Kamila
104.Kurc Izabela
105.Marszak Anna
106.Masoła Malwina
107.Mieloch Krzysztof
108.Mikołajec Marta
109.Mleko Anna
110.Pawliszak Kamila
111.Pępkowska Joanna
112.Skoczylińska Marta
113.Sobok Karolina
114.Śliwińska Joanna
115.Tankielun Anna
116.Tatarska Marta
117.Winnik Marzena
118.Wójcikiewicz Krzysztof

Rok 1999

1.Adaszewski Łukasz
2.Ambrozik Adrian
3.Antczak Anna
4.Bagińska Monika
5.Bałwako Iwona
6.Baran Anna
7.Bednarski Marcin
8.Bek Agnieszka
9.Bielecka Iwona
10.Bober Wioletta
11 Hadrian Łukasz
12.Brzozowska Anna
13.Brzozowski Piotr
14.Bukowska Marta
15.Białkowska Karolina
16.Gronkowska Agnieszka
17.Chamuczyński Patryk
18.Chanik Artur
19.Chorążewski Tomasz
20.Cisowska Agnieszka
21.Czech Aleksander
22.Ćwieląg Anna
23.Danielczuk Marcin
24.Dernowska Aleksandra
25.Doskocz Agnieszka
26.Dragańczuk Wojciech
27.Druszcz Adam
28.Dulas Karolina
29.Dziadak Krystyna
30.Dziadzio Beata
31.Fajkowska Agata
32.Feruś Krzysztof
33. Grabowicz Anna
34.Geroń Katarzyna
35.Gargaś Estera
36.Ganicz Katarzyna
37.Gierczak Małgorzata
38.Gołuch Barbara
39.Grondys Paweł
40.Graczyk Sylwia
41.Grzeszczyszyn Damian
42.Hoffman Anna
43.Jurek Wioletta
44.Janiszewski Filip
45.Jałowiec Anna
46.Jasinowska Agnieszka
47.Jurczyński Łukasz
48.Kaczmarczyk Cezary
49.Kałuża Tomasz
50.Katra Karolina
51.Kędziora Monika
52.Kisielewicz Małgorzata
53.Klimków Ewa
54.Kochanowska Joanna
55.Kochanowski Paweł
56.Kołodziejczyk Anna
57.Konsencjusz Adam
58.Konsencjusz Magdalena
59. Machalska Gabriela
60.Koryś Katarzyna
61.Kowalczyk Ewa
62.Kowalczyk Justyna
63.Krauze Monika
64.Krzesaj Mariola
65.Kubik Jarosław
66.Kudła Wojciech
67.Kurnik Agnieszka
68.Lesińska Dorota
69.Laszczyński Paweł
70.Łukowicz Szymon
71.Malawski Piotr
72.Malik Justyna
73.Malinowska Alicja
74.Malinowski Marek
75.Malska Beata
76.Marchewka Monika
77.Maziak Danuta
78.Mika Marek
79.Mroczko Grzegorz
80.Mróz Magdalena
81.Musiał Małgorzata
82.Musiał Renata
83.Musieliński Paweł
84.Nizińska Katarzyna
85.Olejnik Marta
86.Olesińska Joanna
87.Opała Marcin
88.Osadczuk Olga
89.Ostrowska Katarzyna
90.Pasak Anna
91.Pasań Marcin
92.Paszkowska Magdalena
93.Pawiński Paweł
94.Pawłowski Maciej
95.Pełdiak Anna
96.Pindel Ewa
97.Popielarz Beata
98.Prusak Justyna
99.Przybylska Gabriela
100.Raróg Monika
101.Rataj Rafał
102.Rączka Jacek
103.Rogacka Małgorzata
104.Rolka Patrycja
105.Rombalska Joanna
106.Rudkowski Jakub
107.Sambor Sławomir
108.Satora Maciej
109.Siring Anna
110.Skorupka Gabriela
111.Skwara Przemysław
112.Skwarzyński Kamil
113.Stawowczyk Jacek
114.Stępnik Krzysztof
115.Stopa Anna
116.Sucharska Ewelina
117.Świdzińska Iwona
118.Szałaj Michał
119.Szałaj Tomasz
120.Szawan Marta
121.Szczerba Marta
122.Szczerek Marta
123.Sziller Damian
124.Szeszko Maciej
125.Tchorowska Kamila
126.Trzewiczek Marzena
127.Walukiewicz Katarzyna
128.Wanowska Iwona
129.Warecka Anna
130.Wieczorek Krzysztof
131.Wlaźlik Joanna
132.Włodarczyk Ewa
133.Woszczak Małgorzata
134.Woźny Witold
135.Wybrańska Adriana
136.Zając Bogusław
137.Zalewska Sabina
138.Zamęta Monika
139.Zarzyczańska Katarzyna
140.Żygadło Tomasz
141.Ziółkowska Agnieszka
142.Ziółkowska Anna
143.Ziółkowska Katarzyna

Rok 2000

1.Andryszczak Hanna
2.Andrzejewska Kamila
3.Badecki Łukasz
4.Bartocha Justyna
5.Botuszan Dominika
6.Betlewicz Anna
7.Biliniewicz Mariusz
8.Błasiak Anna
9.Bocian Anna
10.Bohdanowicz Daniel
11.Bohdanowicz Jolanta
12.Borowicz Michał
13.Bronicka Ewa
14.Buczek Remigiusz
15.Butyńska Marzena
16.Chmura Paweł
17.Chorążeczewska Anna
18.Chruszcz Marta
19.Chudak Maja
20.Czyrny Krzysztof
21.Ćwieląg Katarzyna
22.Dąbrowska Dagmara
23.Dorosz Bartłomiej
24.Drozd Łukasz
25.Drozd Maciej
26.Feret Arkadiusz
27.Florian Tomasz
28.Furtak Małgorzata
29.Gołaszewska Marzena
30.Góra Kamila
31.Grabowicz Monika
32.Grzelec Magdalena
33.Iljaszewicz Dominik
34.Iwan Artur
35.Jadżyn Luiza
36.Janus Justyna
37.Jawecki Wojciech
38.Jaworski Dominik
39.Jędrzejowska Alicja
40.Jurek Elżbieta
41.Jurek Krzysztof
42.Jurewicz Bartosz
43.Karczewska Rita
44.Kazimierowicz Jacek
45.Kędziora Aneta
46.Kęsik Katarzyna
47.Kłys Tomasz
48.Kokocińska Monika
49.Koreńczuk Jolanta
50.Koryś Justyna
51.Kosturkiewicz Marcin
52.Kowalczyk Anna
53.Kozłowski Michał
54.Krakało Małgorzata
55.Król Julita
56.Krzywiecka Anna
57.Kubisz Ryszard
58.Kucharska Gabriela
59.Kuniniec Piotr
60.Kurgan Marta
61.Kuźmiński Łukasz
62.Kwiecień Krzysztof
63.Lachowicz Lucyna
64.Lejczak Agnieszka
65.Leszczyńska Anna
66.Laszczyńska Anna
67.Lewandowski Wojciech
68.Lis Agnieszka
69.Machalska Agnieszka
70.Majos Beata
71.Malinowski Łukasz
72.Mańczuk Magdalena
73.Marczak Kamil
74.Marszczewska Katarzyna
75.Masłowska Katarzyna
76.Masłowska Magdalena
77.Mateja Justyna
78.Maturlak Joanna
79.Maziak Łukasz
80.Mielczanek Karolina
81.Mleko Alicja
82.Muszyńska Karolina
83.Najder Łukasz
84.Niesobski Michał
85.Nowak Tomasz
86.Olejarz Ewelina
87.Opulska Ilona
88.Pająk Dorota
89.Pająk Magdalena
90.Palarz Marta
91.Parcheniak Dominika
92.Paryło Marta
93.Pasierbek Aneta
94.Pawliszak Wojciech
95.Pawłowska Urszula
96.Piecyk Anna
97.Pisowadzka Amelia
98.Poczapińska Maria
99.Podruczny Mariusz
100.Pogoda Anna
101.Rakus Joanna
102.Razik Szymon
103.Reneta Agnieszka
104.Rożek Anna
105.Sawicka Jadwiga
106.Siwek Joanna
107.Skorupki Łukasz
108.Skorupki Rafał
109.Skowroński Marcin
110.Smok Konrad
111.Stachowicz Michał
112.Statkiewicz Mateusz
113.Stefanko Katarzyna
114.Stojek Szymon
115.Stopa Łukasz
116.Sucharska Anna
117.Szczepański Krzysztof
118.Szczurowska Monika
119.Szelc Marta
120.Szumiato Paweł
121.Szymczak Łukasz
122.Tarka Jolanta
123.Tchorowska Ewelina
124.Teneta Marta
125.Till Karolina
126.Tłumak Anna
127.Tłuszcz Krystian
128.Tokarczyk Łukasz
129.Trojan Izabela
130.Trznadel Piotr
131.Tuszyńska Justyna
132.Walec Magdalena
133.Walenczak Tomasz
134.Waliczek Marcin
135.Wandycz Marcin
136.Warecka Marzena
137.Wasilewska Karolina
138.Wencka Barbara
139.Włodarska Elżbieta
140.Woźna Agnieszka
141.Wyroda Monika
142.Zamęcka Adriana
143.Ziółkowska Agata
144.Zwolińska Anna
145.Zwolińska Sabina
146.Żerebecka Katarzyna
147.Żłobicka Kamila

Rok 2001

1.Ambrozik Agnieszka
2.Ankutowicz Wojciech
3.Augustyn Bartłomiej
4.Bahdanowicz Justyna
5.Bałwako Agata
6.Baran Katarzyna
7.Bartacha Jakub
8.Bartnik Joanna
9.Bartulica Paweł
10.Baryła Adam
11.Biernat Monika
12.Biniecki Bartosz
13.Bisikiewicz Marcin
14.Błaszkiewicz Przemysław
15.Buczek Aurelia
16.Calów Małgorzata
17.Chocholak Katarzyna
18.Chwoińska Alicja
19.Cieśla Piotr
20.Ciszecki Łukasz
21.Czembor Joanna
22.Diduch Ewelina
23.Domańska Magdalena
24.Działa Arkadiusz
25.Ewiak Beata
26.Furmański Jakub
27.Gajos Karolina
28.Gałuszka Agnieszka
29.Giemza Agnieszka
30.Gmyr Helena
31.Grabowicz Małgorzata
32.Grabowiecka Hanna
33.Grabowska Agnieszka
34.Gryglak Agnieszka
35.Iwaszkiewicz Łukasz
36.Jadach Grzegorz
37.Jakielaszek Robert
38.Jakubie Artur
39.Jankowski Dawid
40.Jarząb Jadwiga
41.Jasińska Renata
42.Kaczmarek Paulina
43.Mańkowski Robert
44.Karbowiak Ewelina
45.Kącki Adam
46.Kiesz Paweł
47.Kijowska Gabriela
48.Koba Wioleta
49.Komarnicka Dagmara
50.Komorska Agnieszka
51.Konsencjusz Dominika
52.Korczyński Łukasz
53.Korczyński Wojciech
54.Korpok Anna
55.Koryś Bartłomiej
56.Kowalska Monika
57.Koziak Paweł
58.Kozłowski Łukasz
59.Kozów Marta
60.Kozyrska Monika
61.Kramarz Agnieszka
62.Kras Katarzyna
63.Krzeszowska Barbara
64.Sucharski Paweł
65.Kulka Katarzyna
66.Kulińska Marta
67.Kumórek Justyna
68.Kurek Kamila
69.Kwaśny Ewelina
70.Langa Dariusz
71.Laszkiewicz Piotr
72.Laszczyńska Agnieszka
73.Laszczyński Kamil
74.Pater Magdalena
75.Lis Maria - Eliza
76.Ludwikowska Ewelina
77.Łabecki Filip
78.Łopuch Anna
79.Łobasz Paweł
80.Machalska Jolanta
81.Maciejewska Ewelina
82.Madejski Michał
83.Majos Ewelina
84.Malawski Paweł
85.Malik Anna
86.Maniecka Barbara
87.Morka Andrzej
88.Markiewicz Agnieszka
89.Markowiak Agnieszka
90.Marszczewska Anna
91.Maternowski Łukasz
92.Michalska Anna
93.Mika Ewa
94.Mikitowicz Aleksandra
95.Mikitowicz Justyna
96.Molińska Aleksandra
97.Molińska Sabina
98.Moszonka Irena
99.Najder Marcin
100.Niemczyński Dariusz
101.Nowakowska Alicja
102.Okołotowicz Agata
103.Olejnik Patryk
104.Orliński Paweł
105.Orłowski Marcin
106.Otocki Krzysztof
107.Pater Waldemar
108.Pawłowski Daniel
109.Pawłowski Dominik
110.Pięłoś Ewelina
111.Pochwała Katarzyna
112.Poznańska Ewelina
113.Raróg Łukasz
114.Rudawa Katarzyna
115.Rusinek Wojciech
116.Fałat Elżbieta
117.Siewicka Agnieszka
118.Skorupska Emilia
119.Skorupski Waldemar
120.Sobczak Ewa
121.Sobótka Magdalena
122.Soczomska Marzena
123.Sroka Marta
124.Stachowicz Krzysztof
125.Stachowska Katarzyna
126.Stefanko Magdalena
127.Stencel Agnieszka
128.Stępień Hubert
129.Stępnik Kamila
130.Stochmal Jakub
131.Suchecka Barbara
132.Sulej Karol
133.Szałaj Maciej
134.Szaniawska Patrycja
135.Szczurowska Ilona
136.Szymura Justyna
137.Śmigielska Sabina
138.Świeżowska Kamila
139.Tchorowska Lilianna
140.Wawro Kamila
141.Wierzbicka Agnieszka
142.Wierzchom Anna
143.Winnik Marcin
144.Wojtaczka Ewelina
145.Wołodźko Agnieszka
146.Wójcikiewicz Łukasz
147.Zarzyczańska Agnieszka
148.Ziółkowski Tomasz
149.Zuchewicz Tobiasz
150.Świętalska Sabina
151.Fałat Katarzyna
152.Laszkiewicz Piotr
153.Wójcikiewicz Dawid
154.Bobak Renata

Rok 2002

1. Albin Agata
2. Andrejczuk Tomasz
3. Bałamucka Natalia
4. Baracz Anna
5. Baran Anna
6. Baryła Agnieszka
7. Bednarz Katarzyna
8. Bernacka Izabela
9. Białkowski Łukasz
10. Bielska Iza
11. Bielska Małgorzata
12. Biłas Magdalena
13. Birut Monika
14. Bułgajewska Karina
15. Bocheńska Anna
16. Brezwan Karolina
17. Bukowska Magdalena
18. Burnos Michał
19. Butyński Tomasz
20. Calów Ewa
21. Charowski Rafał
22. Chłoń Paweł
23. Chort Tomasz
24. Chyży Nina
25. Ciesielska Joanna
26. Chmura Agnieszka
27. Cygan Barbara
28. Cygan Joanna
29. Czajka Anna
30. Czerwińska Katarzyna
31. Ćmikiewicz Julian
32. Deja Aneta
33. Dressler Joanna
34. Drozdalska Daria
35. Dutkiewicz Martyna
36. Fabisiak Natalia
37. Fałat Aleksandra
38. Furdykoń Dawid
39. Furman Ewa
40. Gajek Karolina
41. Głowinkowski Marcin
42. Gumula Krzysztof
43. Gos Magdalena
44. Grondys Michał
45. Grzywnowicz Alina
46. Halkiewicz Joanna
47. Handel Łukasz
48. Hańczyn Ewelina
49. Horodyska Marta
50. Hoszowski Łukasz
51. Idczak Karol
52. Idzikowska Anna
53. Iwaniec Renata
54. Jabłońska Anna
55. Jakubiel Bartosz
56. Jakubowska Joanna
57. Jankowska Anna
58. Jaworski Paweł
59. Jąkała Urszula
60. Kałuża Karolina
61. Korczyński Michał
62. Kasprzyszak Marta
63. Kaszuba Maksymilian
64. Kiliś Iwona
65. Kobosko Piotr
66. Kozińska Agnieszka
67. Kosiński Piotr
68. Konopnicka Kamila
69. Kopeć Magdalena
70.Korkuś Łukasz
71.Kotomski Krzysztof
72. Kowalczyk Patrycja
73. Kowalska Ewa
74. Kowalski Paweł
75. Koziołek Beata
76. Kozłowski Marek
77. Król Aneta
78. Krzeszowska Marzena
79. Kudzia Katarzyna
80. Kula Krzysztof
81. Laszczyńska Patrycja
82. Lech Paweł
83. Lewicki Krystian
84. Lis Radosław
85. Łuczków Sławomir
86. Macała Katarzyna
87. Macuga Sławomir
88. Madera Piotr
89. Majchrak Joanna
90. Malawska Agnieszka
91. Mańczuk Aneta
92. Marczewski Maciej
93. Maturlak Grzegorz
94. Mazepa Aneta
95. Mendak Marcin
96. Mikitowicz Benita
97. Mikołajewska Anna
98. Mleko Agnieszka
99. Młynarczyk Małgorzata
100. Momocki Daniel
101. Muraszew Marcin
102. Nalepka Michał
103. Niedźwiecka Ewelina
104. Nowak Marta
105. Nowak Tomasz
106. Nowakowski Bartłomiej
107. Opyc Rafał
108. Orłów Katarzyna
109. Orłowska Joanna
110. Pacia Dominika
111. Pakosińska Magdalena
112. Pakuła Jakub
113. Pasz Marek
114. Patryka Katarzyna
115. Pępkowska Katarzyna
116. Piasecka Izabela
117. Piekarz Aleksander
118. Pielak Elżbieta
119. Pietruniak Renata
120. Pirzecki Korneliusz
121. Plewak Marcin
122. Potulna Marzena
123. Prażmowski Tomasz
124. Prokop Monika
125. Prokop Przemysław
126. Pukalski Piotr
127. Put Agata
128. Sawicka Justyna
129. Ryba Iwona
130. Ryczkowski Łukasz
131. Rydz Katarzyna
132. Rayska Izabela
133. Rzempołuch Małgorzata
134. Rzycka Małgorzata
135. Rzycki Łukasz
136. Sadowski Wojciech
137. Sągol Ewa
138. Siewicki Łukasz
139. Simura Małgorzata
140. Skiba Agata
141. Skołucka Nina
142. Skorupka Anna
143. Skorupska Monika
144. Skóra Barbara
145. Słowiński Marek
146. Smarczewski Jakub
147. Sobala Celina
148. Sroka Mateusz
149. Stachowicz Marta
150. Stawowczyk Justyna
151. Stefanko Karolina
152. Stefanko Małgorzata
153. Stencel Piotr
154. Surkont Roman
155. Sykulska Marta
156. Synówka Dawid
157. Szałaj Dawid
158. Szałaj Lidia
159. Szczerba Anna
160. Szubert Paweł
161. Szumiało Jakub
162. Szwajkowski Krzysztof
163. Świgulski Michał
164. Tarnawska Katarzyna
165. Tokarska Sylwia
166. Wachowska Katarzyna
167. Wajda Rafał
168. Wolański Jakub
169. Waś Katarzyna
170. Wawro Katarzyna
171. Widłak Agnieszka
172. Wiecheć Jacek
173. Wierzchoń Jolanta
174. Wnuczek Ewelina
175. Wnuk Justyna
176. Wójcikiewicz Ewelina
177. Zając Joanna
178. Zawada Bernadeta
179. Ząbek Dorota
180. Zieliński Tymoteusz
181. Ziółkowska Julita
182. Zupańczyk Małgorzata
183. Żukowska Małgorzata

Rok 2003

1. Arkitek Alicja
2. Badecki Kamil
3. Bagińska Magdalena
4. Banasiak Iwona
5. Banaszczyk Marta
6. Banaś Agata
7. Baran Iwona
8. Barszczowska Justyna
9. Bąk Wioletta
10. Bereziuk Piotr
11. Bewz Kamil
12. Bielecka Aneta
13. Bielecka Monika
14. Bielski Tomasz
15. Bisikiewicz Bartłomiej
16. Bombas Adam
17. Borowicz Mateusz
18. Brzezińska Kamila
19. Chlebosz Anna
20. Chmura Piotr
21. Choina Piotr
22. Chorzempa Monika
23. Chudzik Magdalena
24. Ciszecka Natalia
25. Czachorowski Adam
26. Czajkowski Adam
27. Czubaj Justyna
28. Czudziak Katarzyna
29. Dawid Jadwiga
30. Dominik Kamil
31. Dradrach Joanna
32. Dutkiewicz Ewelina
33. Dudziak Kamil
34. Dul Sylwia
35. Dysiewicz Małgorzata
36. Dziadkiewicz Łukasz
37. Działa Grzegorz
38. Fałat Ewa
39. Forgiel Miron
40. Gołuch Dorota
41. Goszczyńska Magdalena
42. Grabowicz Magdalena
43. Grabowski Szymon
44. Grzelec Iga
45. Gulczyński Krzysztof
46. Haftarczyk Patrycja
47. Handel Marta
48. Hołda Joanna
49. Hutnik Paweł
50. Iwanowicz Grzegorz
51. Jakubiel Magdalena
52. Janduła Katarzyna
53. Janeczek Ewelina
54. Jankowski Jarosław
55. Jastrzębska Anna
56. Jęcz Joanna
57. Jurczak Anna
58. Jurek Marta
59. Jurek Martyna
60. Kaczmarek Małgorzata
61. Kagankiewicz Paweł
62. Kamyszek Dominika
63. Kaput Joanna
64. Karczewski Adrian
65. Kawecka Monika
66. Kawecka Róża
67. Kazana Marta
68. Kącki Marek
69. Kłos Jakub
70. Kolak Magdalena
71. Komarnicka Olga
72. Konsek Monika
73. Kordybacha Kamila
74. Korgul Aleksandra
75. Korgul Magdalena
76. Kornak Katarzyna
77. Koryś Karolina
78. Kowalczyk Anna
79. Kowalczyk Marcin
80. Kowalczyk Mariusz
81. Kozłowska Agnieszka
82. Kozłowski Marcin
83. Krak Justyna
84. Kraś Małgorzata
85. Król Małgorzata
86. Król Paweł
87. Krupa Anna
88. Krzyżowska Agnieszka
89. Kumaszka Rafał
90. Kuriata Mariola
91. Kwiatkowski Łukasz
92. Leśkiewicz Michał
93. Łagowski Przemysław
94. Ławik Dagmara
95. Madeja Gabriela
96. Magierski Krzysztof
97. Majewski Piotr
98. Makowski Michał
99. Malmon Przemysław
100. Marynowski Mateusz
101. Matusiak Magdalena
102. Maziak Katarzyna
103. Mazurkiewicz Sylwia
104. Mendrzycka Katarzyna
105. Mielczarek Marcelina
106. Miętki Justyna
107. Mihułka Paweł
108. Mika Magdalena
109. Mitura Szymon
110. Moszonka Michał
111. Mroczko Paweł
112. Mróz Magdalena
113. Muchorowska Katarzyna
114. Muszyński Filip
115. Muszyński Jakub
116. Niedźwiedź Anna
117. Nowak Michał
118. Nowicki Paweł
119. Obara Dagmara
120. Olejnik Julitta
121. Palczak Karina
122. Palczak Maja
123. Pałka Kalina
124. Papierz Małgorzata
125. Partyka Paweł
126. Pater Joanna
127. Pater Tomasz
128. Pełdiak Agnieszka
129. Pękalski Krzysztof
130. Pieńkos Justyna
131. Pietruniak Łukasz
132. Pisowadzka Anna
133. Piwowarczyk Karolina
134. Placzyńska Elżbieta
135. Pochwała Sławomir
136. Pogoda Łukasz
137. Polanin Wiktoria
138. Prokop Krzysztof
139. Przyłucki Adam
140. Pudłowska Magdalena
141. Pukalski Paweł
142. Rogan Karolina
143. Romańczukiewicz Joanna
144. Rudawa Marcin
145. Ryczkowski Tomasz
146. Sendwicka Katarzyna
147. Siuta Ewelina
148. Skorupski Paweł
149. Skotnicka Kinga
150. Skwara Stefan
151. Smalec Łukasz
152. Smogór Magdalena
153. Smok Miłosz
154. Sobok Andrzej
155. Sokólska Marzena
156. Stasienko Aneta
157. Steczyszyn Marek
158. Strzelczyk Katarzyna
159. Sucharski Tomasz
160. Suchorab Adam
161. Sulima Kamila
162. Symonowicz Michał
163. Szczerbaniewicz Przemysław
164. Szmigielski Sebastian
165. Sznajder Krzysztof
166. Szymczak Katarzyna
167. Środa Katarzyna
168. Świeżowski Konrad
169. Świrska Monika
170. Tarnowski Łukasz
171. Tatarski Piotr
172. Tchorawska Iwona
173. Terechowicz Maria
174. Till Katarzyna
175. Tomaszowski Dariusz
176. Tracz Kacper
177. Urbańczyk Julia
178. Watral Paulina
179. Wieszaczewski Jacek
180. Wiliński Adam
181. Wojtaczka Barbara
182. Wołoszczak Magdalena
183. Wotk-Łaniewski Daniel
184. Zach Magdalena
185. Zadara Katarzyna
186. Zakrawacz Joanna
187. Zarzeczańska Katarzyna
188. Zieleniecka Żaneta
189. Zielonka Rafał
190. Ziemba Justyna
191. Ziółkowski Michał
192. Żygadło M


Rok 2004


1. Andrzejewska Ewelina
2. Babczyszyn Mariusz
3. Bach Magdalena
4. Badecka Iwona
5. Bajtek Tomasz
6. Bandura Sebastian
7. Baran Marcin
8. Bartulica Maciej
9. Bartusiak Łukasz
10. Bazela Kamila
11. Bernacka Kamila
12. Bieniek Michał
13. Biłas Tomasz
14. Borycki Arkadiusz
15. Budny Artur
16. Budny Damian
17. Bułgajewska Roksana
18. Burtan Sylwia
19. Ciesielski Michał
20. Cyplińska Ewa
21. Czajka Aleksander
22. Ćwiek Karolina
23. Dawid Szymon
24. Drill Magdalena
25. Drzewiecka Agnieszka
26. Dyba Kamil
27. Działa Piotr
28. Fila Katarzyna
29. Fritz Gabriela
30. Fuławka Marta
31. Gaj Damian
32. Galiczyńska Marta
33. Galik Elżbieta
34. Gałuszka Kamil
35. Grondys Agata
36. Grześkowiak Andrzej
37. Grzybalska Agnieszka
38. Gulczyńska Iwona
39. Hrazdil Adam
40. Hutnik Stanisław
41. Idzikowska Justyna
42. Iwanowicz Anna
43. Izdebska Iwona
44. Janicka Justyna
45. Jaskuła Helena
46. Jęczmieniak Łukasz
47. Kaczmarczyk Łukasz
48. Kaczmarek Magdalena
49. Kasowska Izabela
50. Kasprzyk Aneta
51. Kasprzyszak Marcin
52. Kęsik Ewa
53. Konsencjusz Marta
54. Korczyńska Justyna
55. Koryś Radosław
56. Koryzma Anna
57. Kosowski Łukasz
58. Kotlarz Katarzyna
59. Kowalczyk Monika
60. Koziński Adrian
61. Kozyrska Justyna
62. Krauze Michał
63. Krawczyk Aleksandra
64. Krośniak Przemysław
65. Krzesiński Radosław
66. Kucharski Kamil
67. Kuriata Mariusz
68. Kurlapski Adam
69. Kuźmiński Marcin
70. Kwapisz Elżbieta
71. Kwarcińska Marta
72. Laszczyński Marek
73. Lechowski Marcin
74. Lesińska Dorota
75. Lesiński Andrzej
76. Leśkiewicz Piotr
77. Lipniak Małgorzata
78. Lisiecka Anna
79. Litwin Jakub
80. Łabaj Zuzanna
81. Ławecki Piotr
82. Ławik Jakub
83. Łopata Grzegorz
84. Mach Łukasz
85. Machalska Karolina
86. Madejczyk Magdalena
87. Malinowski Bartosz
88. Małecki Dawid
89. Marek Agnieszka
90. Masajada Agnieszka
91. Maturlak Michał
92. Matyka Beata
93. Maziak Paweł
94. Mazurek Krzysztof
95. Machalski Bartosz
96. Mikuła Małgorzata
97. Misiewicz Eliza
98. Młynarczyk Ewa
99. Mól Marlena
100. Mróz Marta
101. Mróz Patrycja
102. Mularski Szymon
103. Mysior Monika
104. Niedźwiecka Iwona
105. Nowak Łukasz
106. Nowak Paweł
107. Olszewska Anna
108. Opulska Grażyna
109. Orpel Krysztof
110. Orzechowski Łukasz
111. Pacia Ewelina
112. Pakuła Ada
113. Pakuła Izabela
114. Paszko Joanna
115. Pater Anna
116. Petko Sebastian
117. Piekarz Anna
118. Pietraszewska Justyna
119. Pisarek Ewelina
120. Pita Bożena
121. Podruczna Anna
122. Popiołek Paweł
123. Potulna Urszula
124. Poznańska Ewelina
125. Półchłopek Tomasz
126. Presza Rafał
127. Prusak Alicja
128. Prusinowska Katarzyna
129. Pryt Michał
130. Przyłucki Marcin
131. Przytocka Karolina
132. Puk Grzegorz
133. Radkowska Małgorzata
134. Raróg Natalia
135. Razik Marta
136. Rogowska Małgorzata
137. Roicka Paulina
138. Rosolik Marta
139. Rospondek Tomasz
140. Rudkowska Anna
141. Rydz Emilia
142. Ryglicka Anna
143. Sabadasz Martyna
144. Selucha Joanna
145. Sierżant Anna
146. Siewicki Piotr
147. Sikora Małgorzata
148. Sikora Paweł
149. Skorupska Katarzyna
150. Słowik Anna
151. Smycz Dominika
152. Smyk Małgorzata
153. Sokół Małgorzata
154. Stachowicz Marcin
155. Stachowicz Paweł
156. Stachowska Alicja
157. Stefaniszyn Jacek
158. Stefanko Anna
159. Stefanko Justyna
160. Surówka Kamila
161. Sykulska Katarzyna
162. Szargut Ewa
163. Szargut Kamila
164. Szargut Tomasz
165. Szklennik Kamil
166. Szloser Marta
167. Tarapata Magdalena
168. Treńka Anna
169. Wawreńczuk Anna
170. Węgielski Paweł
171. Wierzbicki Mariusz
172. Wierzchoń Marta
173. Więckowicz Agnieszka
174. Wiliński Szymon
175. Winnik Sylwia
176. Wiśniewski Krzysztof
177. Wlazłowska Anna
178. Włodarczyk Katarzyna
179. Woźnicki Grzegorz
180. Zagrobelny Sebastian
181. Zębalski Jacek
182. Żłobicki Piotr
183. Zubel Marcin
184. Żerebecka Justyna


Rok 2005


1. Bargieł Rafał
2. Bocheński Adam
3. Bodak Alicja
4. Chamuczyński Mateusz
5. Ciurko Izabela
6. Cygan Paulina
7. Dąbrowski Jarosław
8. Dułak Mateusz
9. Fritz Jakub
10. Gołąb Karolina
11. Górniak Mariusz
12. Gralak Eryk
13. Jabłonkowska Magdalena
14. Janowska Patrycja
15. Jurewicz Mateusz
16. Krupa Łukasz
17. Kulka Batrosz
18. Orłowksa Natalia
19. Piech Ewelina
20. Poznańska Sylwia
21. Przybylska Kamila
22. Ruciński Michał
23. Skorupski Mateusz
24. Soczomska Agnieszka
25. Tarnowska Sabina
26. Wajk Anna
27. Zając Anna
28. Ziewiec Tomasz
29. Żurek Arkadiusz
30. Andrzejewska Sandra
31. Bober Edyta
32. Bobrowska Anna
33. Buczek Bartosz
34. Chudoba Kamila
35. Cygan Marta
36. Gorczyca Marta
37. Halikowski Tobiasz
38. Jacków Agnieszka
39. Kita Urszula
40. Król Piotr
41. Kuźmińska Małgorzata
42. Legan Grzegorz
43. Lewicki Konrad
44. Łagocka Ewa
45. Ługowski Łukasz
46. Maceluch Weronika
47. Pachniowska Jolanta
48. Pasoń Jakub
49. Pater Cezary
50. Pazdro Justyna
51. Porada Arkadiusz
52. Ratuszniak Krystian
53. Różycki Grzegorz
54. Samuel Paulina
55. Stachowicz Mariusz
56. Stępień Adrianna
57. Tarapata Monika
58. Tetiuk Anna
59. Urbańczyk Ilona
60. Widłak Marek
61. Wójcik Iwona
62. Dziki Agnieszka
63. Gancarczyk Edyta
64. Gierczak Paula
65. Iżykowska Aleksandra
66. Jabłońska Magdalena
67. Jakubowski Michał
68. Karwicki Fabian
69. Klose Piotr
70. Kołodziejczyk Piotr
71. Kowalska Brygida
72. Kowalska Gabriela
73. Krukowska Anna
74. Kuśmierek Krzysztof
75. Lisiecki Krystian
76. Majewski Michał
77. Malinowska Agata
78. Migdalska Natalia
79. Niemczyńska Ewelina
80. Padewska Anna
81. Palczak Justyna
82. Parzóch Karolina
83. Pasternak Kamil
84. Sowiński Marek
85. Stanuch Alicja
86. Stępień Karolina
87. Suchorab Magdalena
88. Trznadel Urszula
89. Zazula Kamila
90. Żychlińska Patrycja
91. Żygadło Bartłomiej
92. Żygadło Marta
93. Cisakowska Ewelina
94. Drzyzga Lidia
95. Golińska Katarzyna
96. Górak Agata
97. Hołubowicz Anna
98. Huczek Magdalena
99. Kałasznik Marcelina
100. Kijowska Marta
101. Kowalczyk Małgorzata
102. Kwiatkowska Ewelina
103. Majchrzak Joanna
104. Makowski Wojciech
105. Marek Katarzyna
106. Mierzwińska Jolanta
107. Pluta Marta
108. Polińska Aleksandra
109. Poznańska Anna
110. Romańczukiewicz Marta
111. Rudnicka Marzena
112. Sabok Katarzyna
113. Surkont Hanna
114. Świrska Kamila
115. Till Maciej
116. Tomczak Anna
117. Tosik Anna
118. Tutaj Anna
119. Warcholiński Łukasz
120. Wieszaczewska Agnieszka
121. Witkowska Anna
122. Woźnicka Małgorzata
123. Wyka Irmina
124. Zdrzałka Bartosz
125. Ziembla Mateusz
126. Bagiński Sebastian
127. Cygan Adrian
128. Dobosz Tomasz
129. Gołuch Edyta
130. Góral Monika
131. Ignac Marta
132. Karoń Maciej
133. Kołodrubiec Justyna
134. Kozłowski Jakub
135. Krupa Piotr
136. Kubacki Paweł
137. Kuriata Monika
138. Łukowicz Krzysztof
139. Łużny Andrzej
140. Mać141. kówka Wojciech
142. Malik Mateusz
143. Mularski Piotr
144. Orłów Małgorzata
145. Pilch Karolina
146. Pluciński Mateusz
147. Rataj Mateusz
148. Siedlarz Bartosz
149. Sierżant Kamil
150. Sobski Damian
151. Sroka Rafał
152. Stupnicka Agnieszka
153. Sulak Jarosław
154. Śliwa Adrian
155. Wałek Maciej
156. Wasylów Paweł
157. Weżgowiec Mateusz
158. Calów Marzena
159. Chłoń Marcin
160. Czarnecka Lidia
161. Dudek Tomasz
162. Dudek Wojciech
163. Dziemiańczuk Paweł
164. Górska Marlena
165. Komorowska Justyna
166. Koryzma Monika
167. Kowalczyk Mateusz
168. Kozik Katarzyna
169. Kożuchowski Daniel
170. Laskowski Łukasz
171. Leśkiewicz Anna
172. Łukasik Marta
173. Madej Adrian
174. Makuch Sylwia
175. Markiewicz Joanna
176. Mihułka Justyna
177. Musiałowski Robert
178. Nowakowska Paulina
179. Podgórski Dawid
180. Puzyniak Jacek
181. Ratajczyk Przemysław
182. Rogowska Dorota
183. Skorupska Anna
184. Suchorab Joanna
185. Szargut Elżbieta
186. Trela Aneta
187. Wiczkowski Adam
188. Wołodźko Natalia
189. Wróbel Karolina
190. Ziółkowski Łukasz

Rok 2006

1.      Marek Andrejczuk
2.      Joanna Burian
3.      Magdalena Chomicz
4.      Małgorzata Chorążeczewska
5.      Katarzyna Cisek
6.      Katarzyna Czarnecka
7.      Małgorzata Dudziak
8.      Jacek Golonka
9.      Joanna Jania
10.  Marta Karwicka
11.  Wojciech Kosal
12.  Paweł Kosowski
13.  Rafał Laskowski
14.  Weronika Matwijiszyn
15.  Agata Mierzwińska
16.  Wojciech Mitura
17.  Natalia Oszust
18.  Łukasz Pieńkowski
19.  Justyna Piwowarczyk
20.  Marlena Plewak
21.  Natalia Raginis
22.  Agnieszka Sabok
23.  Szymon Skorupski
24.  Piotr Skowroński
25.  Daria Słowik
26.  Wiktor Socki
27.  Agnieszka Staszewska
28.  Magdalena Wojnar
29.  Patrycja Wojnar
30.  Katarzyna Zabłocka
31.  Klaudia Żychlińska
32.  Małgorzata Bobak
33.  Iwona Bocheńska
34.  Anna Burtan
35.  Łukasz Drużga
36.  Paula Drzyzga
37.  Rafał Fuczyński
38.  Krzysztof Górecki
39.  Ewelina Harhala
40.  Kamil Idczak
41.  Kamil Jurek
42.  Anna Kalafarska
43.  Karolina Kowalska
44.  Grzegorz Krzewski
45.  Agata Kuchta
46.  Katarzyna Matysiak
47.  Kamila Meserszmit
48.  Malwina Michalska
49.  Katarzyna Mierzwińska
50.  Izabela Nowak
51.  Magdalena Pietruniak
52.  Agnieszka Skrzyniarz
53.  Elżbieta Sługocka
54.  Agnieszka Sroczyńska
55.  Elżbieta Stanisz
56.  Jakub Stopa
57.  Paweł Szczepański
58.  Tomasz Szul
59.  Aleksandra Tosik
60.  Natalia Tutaj
61.  Katarzyna Wajda
62.  Bartłomiej Widłak
63.  Zbigniew Bernadzki
64.  Jolanta Ciesielska
65.  Marek Cypliński
66.  Elżbieta Czekała
67.  Paulina Doskocz
68.  Ewelina Górnicka
69.  Paweł Jasiak
70.  Paweł Kłysz
71.  Piotr Kochanowski
72.  Paweł Kowalczyk
73.  Michał Kowalski
74.  Konrad Kozłowski
75.  Marta Kozuń
76.  Agnieszka Kwarcińska
77.  Joanna Leśniak
78.  Agnieszka Łopata
79.  Adrian Mazur
80.  Bartosz Mazur
81.  Anna Mróz
82.  Paulina Muszyńska
83.  Mateusz Pajewski
84.  Patryk Podgórski
85.  Michał Słowiński
86.  Elżbieta Sperzyńska
87.  Magdalena Stawowczyk
88.  Agnieszka Stencel
89.  Marcin Widelski
90.  Przemysław Żygadło
91.  Bartłomiej Siwiak
92.  Aleksandra Adam
93.  Justyna Barzak
94.  Marcelina Borowik
95.  Anna Cal
96.  Mateusz Gawłowicz
97.  Marta Góralczyk
98.  Marzena Hoszowska
99.  Justyna Jankowska
100.Marta Jankowska
101. Martyna Jarosz
102. Karolina Kacperska
103. Rafał Knap
104. Justyna Kurowska
105. Natalia Langa
106. Sylwia Majtyka
107. Karolina Makocka
108. Adriana Okulicz
109. Paula Ostrowska
110. Dominika Pasierbek
111. Patrycja Rink
112. Paulina Stępień
113. Jakub Szechiński
114. Agata Tatarska
115. Paulina Tchorowska
116. Joanna Wachowska
117. Dorota Wieszaczewska
118. Katarzyna Witkowska
119. Jakub Wrzos
120. Róża Zielińska
121. Paweł Albin
122. Bogdan Bartecki
123. Radosław Buczkowski
124. Danuta Dereń
125. Piotr Gemza
126. Anna Góral
127. Waldemar Jakubowski
128. Małgorzata Kołtun
129. Paweł Korpok
130. Dagmara Koza
131. Michał Laszczyński
132. Małgorzata Lejczak
133. Michał Malawski
134. Szymon Mazepa
135. Piotr Moliński
136. Dominika Mróz
137. Mirosława Mróz
138. Beata Olanin
139. Jarosław Pater
140. Jarosław Skiba
141. Mateusz Stanik
142. Aleksandra Stefanko
143. Ryszard Świerczyński
144. Mateusz Wierzbicki
145. Tobiasz Winiecki
146. Michał Zaborniak
147. Natalia Ziółkowska
148. Joanna Żygadło
149. Klaudia Bentkowska
150. Tomasz Chudoba
151. Katarzyna Denes
152. Jarosław Dudycz
153. Paula Gołuzd
154. Katarzyna Górniak
155. Agnieszka Jakielaszek
156. Tomasz Kamiński
157. Kinga Kącka
158. Błażej Kurdyś
159. Michał Litwa
160. Beata Madej
161. Monika Maleńczak
162. Elżbieta Maturlak
163. Kamil Michalczewski
164. Dominika Olbracht
165. Anna Paruch
166. Ewelina Płatos
167. Anita Pukalska- Pukała
168. Dominika Radoń
169. Piotr Ruciński
170. Dorota Sawicka
171. Edyta Sikora
172. Beata Skorupska
173. Anna Suchorab
174. Marta Tabor
175. Joanna Tosik
176. Paweł Wojtczak
177. Michał Żurobski
178. Monika Żygadło


Rok 2007


1.Chodzyńska Karolina
2.Chomicz Joanna
3.Dominików Katarzyna
4.Gajowczyk Kamil
5.Golonka Agata
6.Jaworski Jerzy
7.Jedynak Agnieszka
8.Juszczak Jacek
9.Korgól Aneta
10.Krzywicka Katarzyna
11.Kunderman Łukasz
12.Kwaśniewska Patrycja
13.Łabaj Alicja
14.Machalski Marek
15.Nowakowska Aleksandra
16.Pogoda Wojciech
17.Pruchnicka Magdalena
18.Skorupska Elżbieta
19.Skorupski Jakub
20.Słowik Michał
21.Susło Marta
22.Szutenbach Paula
23.Zubel Tomasz
24.Andrejczuk Łukasz
25.Arcińska Magdalena
26.Auguścik Sławomir
27.Draników Karolina
28.Dubaniowski Łukasz
29.Gardziejewska Kinga
30.Grzybowski Grzegorz
31.Kurzawa Magdalena
32.Lis Paula
33.Listwan Michał
34.Łuczków Dorota
35.Madeja Krzysztof
36.Mańczuk Agata
37.Mitura Adam
38.Orzechowska Katarzyna
39.Pater Marta
40.Rudawa Mateusz
41.Sacała Tomasz
42.Stykowski Bartosz
43.Szafratowicz Szymon
44.Tetiuk Krzysztof
45.Waśkowiak Hanna
46.Wolak Adrianna
47.Żygadło Maciej
48.Bajcarz Marek
49.Byrecki Krzysztof
50.Chłoń Agnieszka
51.Czubaj Michał
52.Głowaczewska Edyta
53.Kępa Paweł
54.Kozłowski Michał
55.Krawczyk Dawid
56.Kuźmiński Piotr
57.Maleńczak Agnieszka
58.Małecka Sylwia
59.Marek Elżbieta
60.Markiewicz Arkadiusz
61.Maroszyk Maciej
62.Maślanka Agnieszka
63.Misiewicz Anna
64.Mróz Artur
65.Muraszew Katarzyna
66.Nurkowski Piotr
67.Pelc Dariusz
68.Poznańska Natalia
69.Przyłucki Jakub
70.Przyszlak Marta
71.Radkowski Krzysztof
72.Sikora Łukasz
73.Stupnicki Tomasz
74.Szarek Alicja
75.Wróbel Ewa
76.Zabawa Sławomir
77.Żygadło Damian
78.Adamczyk Anna
79.Bandura Miłosz
80.Białowąs Katarzyna
81.Brzozowska Wioletta
82.Chmura Marta
83.Cisakowska Ada
84.Ćwiek Aleksandra
85.Danak Iga
86.Fehr Karolina
87.Gazda Alina
88.Jasińska Joanna
89.Kabziński Kamil
90.Kozłowska Magdalena
91.Krawczyk Paulina
92.Krystek Paulina
93.Łukasik Paulina
94.Mandziak Paweł
95.Maturlak Marta
96.Michalska Anna
97.Paszko Łukasz
98.Rogan Krzysztof
99.Skorupska Ewelina
100.Skorupska Natalia
101.Stach Ewelina
102.Szkatulski Łukasz
103.Szymala Agata
104.Zielińska Joanna
105.Zygmunt Alicja
106.Bodio Agata
107.Bukowski Łukasz
108.Cerulewicz Piotr
109.Chacko Ewa
110.Chudak Michał
111.Cynar Daniel
112.Fritz Artur
113.Galik Dawid
114.Gensty Grzegorz
115.Grondys Jakub
116.Hoffman Wiesław
117.Kapłon Tomasz
118.Kocik Konrad
119.Kołtun Łukasz
120.Kozuń Grzegorz
121.Lucima Mariusz
122.Maceluch Marcin
123.Markunas Dawid
124.Mróz Marta
125.Nalepeka Monika
126.Płatos Barbara
127.Razik Wojciech
128.Ryczko Aleksander
129.Sahaj Idalia
130.Szabłowski Tomasz
131.Szumiato Justyna
132.Wolniewicz Magdalena
133.Wychodzki Michał
134.Błaszków Magdalena
135.Chromik Aleksandra
136.Dobrowolska Anna
137.Dominika Paulina
138.Dziemiańczuk Danuta
139.Goszczyński Andrzej
140.Górska Joanna
141.Herbowska Kamila
142.Hnytko Anita
143.Kaczmarek Honorata
144.Krawiec Maciej
145.Kubat Maria
146.Lejczak Sylwester
147.Matejko Justyna
148.Matyjasik Paweł
149.Mikosz Jolanta
150.Morożan Joanna
151.Płusa Ewa
152.Puzyniak Łukasz
153.Stachowiak Magdalena
154.Woroniecka Anna


Rok 2008


1.Barszczewska Magdalena
2.Bartczak Daniel
3.Bohdanowicz Lilja
4.Buczkowski Andrzej
5.Ćmikiewicz Stanisław
6.Dobrowolska Natalia
7.Faławka Dawid
8.Gaj Marek
9.Głód-Kamińska Agnieszka
10.Iwan Paulina
11.Kędziora Kornelia
12.Kolaszkiewisz Mateusz
13.Kamisarczyk Klaudia
14.Kozłowska Paulina
15.Lechowska Karolina
16.Lenart Beata
17.Ławik Wiktor
18.Łukasik Katarzyna
19.Łużna Justyna
20.Machalska Angelika
21.Majtyka Monika
22.Olędzka Małgorzata
23.Omachil Agata
24.Pajewska Emilia
25.Pakosińska Justyna
26.Paszko Wioletta
27.Tiesler Natalia
28.Werstak Paweł
29.Zakałek Ewelina
30.Bernacka Małgorzata
31.Fuczyńska Justyna
32.Furdykoń Karolina
33.Galiczyńska Katarzyna
34.Gulczyński Mariusz
35.Harhala Przemysław
36.Kołodziejska Agnieszka
37.Korgul Karolina
38.Kościelak Anna
39.Leoszkiewicz Justyna
40.Machalska Dominika
41.Mucha Dominika
42.Prusinowska Agnieszka
43.Raba Edyta
44.Skrzydłowska Agnieszka
45.Szczepańska Katarzyna
46.Szczepańska Marta
47.Szczepańska Monika
48.Sygrela Joanna
49.Wierzbicka Patrycja
50.Ziembla Paweł
51.Bombas Jakub
52.Butyński Przemysław
53.Ciesłowski Marcin
54.Cisek Paweł
55.Czechowicz Damian
56.Derkowska Katarzyna
57.Dorczyński Mateusz
58.Draników Bartłomiej
59.Gorzałek Agnieszka
60.Góral Katarzyna
61.Górska Karolina
62.Jankowska Monika
63.Januszkiewicz Dawid
64.Kozik Piotr
65.Kuder Paulina
66.Laszczyńska Danuta
67.Listwan Jacek
68.Makocka Teresa
69.Olejnik Mateusz
70.Oleksów Wojciech
71.Potulna Natalia
72.Siemieński Jędrzej
73.Sobczyszyn Magdalena
74.Stojek Krzysztof
75.Sulak Piotr
76.Szczecina Kamil
77.Szydziak Damian
78.Tchorowska Anna
79.Topolniak Monika
80.Wojtaczka Małgorzata
81.Woszczak Wojciech
82.Cębalski Bartosz
83.Bocheński Bartosz
84.Bodak Katarzyna
85.Dowejko Patrycja
86.Górnicka Marzena
87.Gronkowska Milena
88.Kita Iwona
89.Koryś Alicja
90.Kumaszka Natalia
91.Kurowski Paweł
92.Kuźniak Agata
93.Kwiatkowski Radosław
94.Lis Joanna
95.Łysakowski Daniel
96.Mandziak Marta
97.Mańczuk Radosław
98.Niesobski Jacek
99.Omachel Przemysław
100.          Pawłowski Robert
101.          Petrus Joanna
102.          Rachowiecka Marzena
103.          Skorupska Patrycja
104.          Stochowicz Marta
105.          Steczyszyn Katarzyna
106.          Szawan Angelika
107.          Ślusarek Martyna
108.          Walenczak Mateusz
109.          Węglińska Natalia
110.          Zapotoczna Paulina
111.          Zagrobelna Małgorzata
112.          Zielińska Mariola
113.          Auguścik Marcelina
114.          Babczyszyn Katarzyna
115.          Choina Roksana
116.          Dradrach Agnieszka
117.          Dudziak Ewelina
118.          Gmitrach Marta
119.          Hercuń Sebastian
120.          Janeczek Żaneta
121.          Juszczak Bartłomiej
122.          Klesińska Edyta
123.          Kozak Joanna
124.          Kozłowski Mateusz
125.          Kwaśniak Krzysztof
126.          Majzner Fabian
127.          Matwijów Kamila
128.          Michalska Ewa
129.          Mikołajek Kamil
130.          Nazarski Patryk
131.          Piasecka Magdalena
132.          Pietrykowska Agnieszka
133.          Pietrykowska Aleksandra
134.          Pindel Magdalena
135.          Rymarczyk Przemysław
136.          Strzelecka Paulina
137.          Tetiuk Adam
138.          Wertelecka Marta
139.          Żygadło Aleksandra
140.          Fałat Damian
141.          Ciukaj Aleksandra
142.          Derwik Ewelina
143.          Frączyk Aleksandra
144.          Grynienko Barbara
145.          Husarz Małgorzata
146.          Jankowska Paulina
147.          Jęczmieniak Ewelina
148.          Jędrzejewska Patrycja
149.          Kaczmarczyk Marek
150.          Kędzior Natalia
151.          Kowalska Ewelina
152.          Kozłowska Izabela
153.          Kunderman Jakub
154.          Kuriata Kamila
155.          Muchorowska Ewa
156.          Miżyńska Joanna
157.          Orłowski Piotr
158.          Pająk Marcin
159.          Piątek Sabina
160.          Pikul Joanna
161.          Pluskota Jarosław
162.          Szczepańska Izabela
163.          Uchman Elżbieta
164.          Wilk Magdalena
165.          Włodarczyk Anna
166.          Wolniewicz Joanna


Rok 2009



1.Bartusiak Marlena
2.Bełtacz Marta
3.Boho Katarzyna
4.Budna Ewa
5.Dudycz Anna
6.Feruś Klaudia
7.Furdykoń Katarzyna
8.Gajowczyk Mateusz
9.Gazda Kacper
10.Grzebień Anna
11.Kaźmierczak Kamila
12.Kocyk Sylwia
13.Kostka Hubert
14.Kot Karolina
15.Kuriata Joanna
16.Lenart Natalia
17.Łużna Olga
18.Majtyka Marta
19.Malaszka Aleksandra
20.Małta Katarzyna
21.Michułka Marta
22.Mroczko Ludmiła
23.Płatek Dorota
24.Rudnicka Natalia
25.Siwak Katarzyna
26.Słońska Anna
27.Sparniak Małgorzata
28.Szymańska Ewa
29.Woźniak Daniel
30.Ziółkowski Miron
31.Banaszczyk Michał
32.Bohdanowicz Katarzyna
33.Chrobak Paulina
34.Geroń Mateusz
35.Gliwa Joanna
36.Hoszowski Michał
37.Humen Jarosław
38.Iwańska Kinga
39.Karczewska Justyna
40.Koseska Malwina
41.Książczyk Marlena
42.Kudyba Magdalena
43.Kusz Klaudia
44.Mak Kamil
45.Maleńczuk Paweł
46.Mielnik Marcin
47.Moliński Wojciech
48.Moszyńska Małgorzata
49.Nowak Paweł
50.Nowakowski Michał
51.Pater Małgorzata
52.Święcicka Katarzyna
53.Wojnar Karolina
54.Żegadło Małgorzata
55.Adamska Agnieszka
56.Albin Katarzyna
57.Cal Marcin
58.Chomicz Robert
59.Cichy Dawid
60.Czechowicz Anna
61.Fehr Paulina
62.Górnicki Jakub
63.Iżykowski Marcin
64.Kodyra Marek
65.Kowalski Mateusz
66.Krzesaj Kamil
67.Lachowiecki Jakub
68.Laskowski Michał
69.Lucima Janusz
70.Malinowski Tobiasz
71.Mołda Agnieszka
72.Mróz Michał
73.Oleksów Marcin
74.Orzechowski Gerard
75.Podgórski Patryk
76.Prusak Mariusz
77.Sikora Magdalena
78.Skorupski Lesław
79.Skorupski Dominik
80.Stawowczyk Jakub
81.Szal Małgorzata
82.Szczepańska Marlena
83.Szlachta Krzysztof
84.Tobor Anna
85.Tomasik Błażej
86.Wasylów Katarzyna
87.Wosińska Magdalena
88.Bernaś Izabella
89.Bęcek Barbara
90.Błaszków Barbara
91.Ciężarek Paulina
92.Ciura Marlena
93.Czajka Tomasz
94.Engel Eliza
95.Fołowska Kamila
96.Feruś Paulina
97.Grynienko Diana
98.Jankowski Piotr
99.Kołtun Anna
100.Kornak Agnieszka
101. Kubiak Krzysztof
102. Kurzawska Anna
103. Ładno Magdalena
104. Majewska Aleksandra
105. Matwijiszyn Mariola
106. Nowak Arkadiusz
107. Olejnik Gabryiel
108. Skorupska Paulina
109. Stepień Kacper
110. Szaro Magdalena
111. Szczepańska Izabela
112. Wachowska Barbara
113. Wachowska Marta
114. Wieruszewska Katarzyna
115. Woszczak Zuzanna
116. Wyka Celina
117. Zakrawacz Karolina
118. Ziółkowski Wojciech
119. Zuchewicz Róża
120. Błahuta Marta
121. Brandowski Łukasz
122. Budna Barbara
123. Dąbrowski Michał
124. Gardzielewski Jacek
125. Hoffmann Przemysław
126. Jasinkowi Adrian
127. Jaworska Anna
128. Jęcz Michał
129. Klimaszewski Bartosz
130. Kołodziej Paula
131. Kurzawska Katarzyna
132. Kurzawska Agnieszka
133. Lis Alicja
134. Litwa Maciej
135. Macała Magdalena
136. Machalska Agata
137. Maciąg Patryk
138. Matecki Paweł
139. Michalska Katarzyna
140. Michalska Magdalena
141. Mogielnicka Anna
142. Mróz Monika
143. Ozimek Przemysław
144. Pisula Tomasz
145. Skrzynecka Patrycja
146. Szczepański Wojciech
147. Tutaj Katarzyna
148. Woźniak Katarzyna
149. Zator Agata
150. Zygmunt Emilian
151. Bagińska Karolina
152. Bobak Dominik
153. Cych Małgorzata
154. Cygan Sylwia
155. Dudziak Magdalena
156. Gardzielewska Agata
157. Gonet Małgorzata
158. Górniak Joanna
159. Kunderman Agata
160. Laszczyńska Natalia
161. Łasak Katarzyna
162. Majewski Mateusz
163. Mazur Paulina
164. Mucha Tomasz
165. Niedźwiecka Anna
166. Pacek Aneta
167. Papież Kamila
168. Rojek Anna
169. Rychlica Marek
170. Sacała Beata
171. Seniuszko Kamila
172. Skrzyńska Anna
173. Sroka Magdalena
174. Sromek Marta
175. Więcławek Aleksandra
176. Woroniecka Sabina
177. Ziewiec Małgorzata


Rok 2010

 
1.  Barabach Aleksandra
2.  Borys Magdalena
3.  Bugno Jopanna
4.  Chrząstowska Sabina
5.  Druzga Monika
6.  Gil Katarzyna
7.  Góral Agaelina
11.   Kowalska Natalia
12.   Kuczor Małgorzata
13.   Kuźniak Dorota
14.   Leśniak Joanna
15.   Matelonek Dagmara
16.   Meserszmit Mateusz
17.   Michułka Klaudia
18.   Nowak Anita
19.   Partyka Artur
20.   Prytys Joanna
21.   Przyszlak Łukasz
22.   Skorupska Barbara
23.   Sulima Iwona
24.   Szajnowski Adrian
25.   Węgliński Konrad
26.   Witych Natalia
27.   Zygadło Łukasz
28.   Adamiszyn Kamil
29.   Biniecka Natalia
30.   Bogacka Anna
31.   Bułgajewska Alicja
32.   Fuławka Iwona
33.   Guazowska Monika
34.   Gnysińska Paulina
35.   Hertig Ewelina
36.   Jacków Monika
37.   Kaczmarska Agnieszka
38.   Kalisz Wojciech
39.   Kołacki Rafał
40.   Krawiec Edyta
41.   Krems Aldona
42.   Krzyżowski Krystian
43.   Kulicka Katarzyna
44.   Marynowska Partycja
45.   Mendrzycka Aleksandra
46.   Mrówka Małgorzata
47.   Nowak Małgorzata
48.   Pępkowski Bartosz
49.   Semeran Paulina
50.   Suchecka Elżbieta
51.   Więckowicz Jolanta
52.   Wrzeszcz Katarzyna
53.   Wychowałek Monika
54.   Zapotoczny Anna
55.   Albin Jacek
56.   Bajsarowicz Anna
57.   Bielecki Tobiasz
58.   Błasiak Paweł
59.   Ciesielska Dorota
60.   Gmitrach Piotr
61.   Hrycak Robert
62.   Janicki Mateusz
63.   Jankowski Jakub
64.   Jankowski Mateusz
65.   Jurga Tomasz
66.   Kurzelowski Tomasz
67.   Łysakowski Rafał
68.   Maceluch Tomasz
69.   Maćkiweicz Paweł
70.   Mazur Agata
71.   Michta Andrzej
72.   Morożan Michał
73.   Niedźwiecki Krzysztof
74.   Pater Damian
75.   Romanów Michał
76.   Ruchała Iwona
77.   Rutkowska Joanna
78.   Rydzewski Dawid
79.   Skrzydłowski Wojciech
80.   Ziółkowski Bartosz
81.   Bandura Aleksandra
82.   Brodawka Karolina
83.   Bułgajewska Patrycja
84.   Chorzempa Paulina
85.   Dubaniowska Aleksandra
86.   Górska Aleksandra
87.   Hewko Jacek
88.   Hnytko Klaudia
89.   Jagodzińska Patrycja
90.   Kańczugowska Anna
91.   Kasiewicz Mateusz
92.   Knihinicka Marta
93.   Kowalczyk Aleksandra
94.   Koziok Justyna
95.   Kubik Noewmi
96.   Kowalczyk Marta
97.   Moniecka Dorota
98.   Matyjak Monika
99.   Omachel Adrianna
100.  Sieciechowski Jakub
101.  Siemieńska Aleksandra
102.  Sordyl Natalia
103.  Stawarska Karolina
104.  Świrska Klaudia
105.  Żurawska Anna
106.  Adam Szymon
107.  Biernacka Karolina
108.  Białooka Paulina
109.  Budny Kamil
110.  Chomicz Justyna
111.  Galik Konrad
112.  Gierczak Katarzyna
113.  Halama Arkadiusz
114.  Hutnik Sylwia
115.  Hutnik Arkadiusz
116.  Jarząb Kamila
117.  Jasiak Artur
118.  Jurek Matylda
119.  Kozłowska Agata
120.  Ludwikowska Aleksandra
121.  Matyjasik Katarzyna
122.  Mikołajek Daniel
123.  Misiewicz Jakub
124.  Ogonowska Natalia
125.  Pacholak Klaudia
126.  Psiurski Paweł
127.  Słowik Jakub
128.  Stach Dawid
129.  Stachyra Adrianna
130.  Strzelecka Patrycja
131.  Sztangret Monika
132.  Tetiuk Marta
133.  Wieczorek Małgorzata
134.  Wojtaczka Anna
135.  Bałamucki Jakub
136.  Buła Przemysław
137.  Bundz Ewa
138.  Chort Izabela
139.  Dowejko Katarzyna
140.  Jeleń Dariusz
141.  Kita Joanna
142.  Kołda Piotr
143.  Kowalczyk Tomasz
144.  Kuriata Agnieszka
145.  Laszczyńska Anna
146.  Mróz Tomasz
147.  Muszyński Przemysław
148.  Niedziela Damian
149.  Nyczka Grzegorz
150.  Pawłowski Piotr
151.  Perzanowski Damian
152.  Preficz Mateusz
153.  Radecka Agnieszka
154.  Rychlewska Izabela
155.  Sabadasz Krzysztof
156.  Skorupski Mariusz
157.  Sosnowska Justyna
158.  Stachowski Adrian
159.  Szczepański Dawid
160.  Szewc  Artur
161.  Wnuczek Wioleta


Rok 2011

1.Antał Katarzyna
2.Buczkowski Marcin
3.Ciastkowska Martyna
4.Dorczyńska Agata
5.Gazda Barbara
6.Kaput Jagoda
7.Knihinicka Aleksandra
8.Kot Anna
9.Lis Alicja
10. Lis Ewa
11. Malinowska Małgorzata
12. Matunin Magdalena
13. Nowaczewski Krzysztof
14. Nowicki Paweł
15. Piskorz Joanna
16. Poniewierska Paulina
17. Rykieta Klaudia
18. Sahaj Danuta
19. Seretna Joanna
20. Serwicki Michał
21. Stach Justyna
22. Szymańska Joanna
23. Ślemp Michał
24. Tiesler Karolina
25. Widziak Sabina
26. Wosińska Marzena
27. Woźniak Monika
28. Bęcek Jakub
29. Bodziona Aleksandra
30. Burian Anna
31. Chłoń Michał
32. Fałkowska Roksana
33. Galik Aneta
34. Gdula Katarzyna
35. Jarosz Aleksandra
36. Kopacka Paulina
37. Kowalczyk Kacper
38. Krasuska Aleksandra
39. Kudzia Karolina
40. Lenkiewicz Oliwia
41. Mak Grzegorz
42. Pietrzyk Natalia
43. Podruczna Monika
44. Rospondek Bartosz
45. Serwicki Damian
46. Skiba Iga
47. Suchecka Joanna
48. Szklarski Wojciech
49. Szymkowski Marcin
50. Teneta Marta
51. Wojczyszyn Aleksandra
52. Wójcik Patrycja
53. Astapionok Kamil
54. Bundz Ewa
55. Chacko Rafał
56. Chłoń Katarzyna
57. Furmański Filip
58. Horżaniecki Michał
59. Huczek Jakub
60. Kochanek Małgorzata
61. Kochel Marcin
62. Kotwica Rafał
63. Kowalczyk Bartłomiej
64. Kozińska Patrycja
65. Krawczuk Dawid
66. Mróz Dawid
67. Mróz Justyna
68. Nowakowska Monika
69. Nurkowski Michał
70. Paluch Stanisław
71. Pęcherski Przemysław
72. Piszczek Katarzyna
73. Rudek Sandra
74. Rychlica Joanna
75. Ryglicki Paweł
76. Starobrzański Kajetan
77. Szafratowicz Maciej
78. Szczepańska Klaudia
79. Wester Jakub
80. Białobrzeska Justyna
81. Błauciak Joanna
82. Chocian Marta
83. Gaj Urszula
84. Gensty Marta
85. Janowicz Natalia
86. Jarosz Mateusz
87. Każura Michalina
88. Kmiecik Agnieszka
89. Kmiecik Sylwia
90. Kołodziej Agata
91. Korzyńska Aleksandra
92. Łukasik Patrycja
93. Macała Monika
94. Maciejewska Paulina
95. Michułka Edyta
96. Muszyński Patryk
97. Nowak Andżelika
98. Padoł Marta
99. Pawlinowska Paulina
100. Pawluczuk Angelika
101. Piekara Bartłomiej
102. Piszczałka Karolina
103. Pukacz Marta
104. Put Paulina
105. Stachowska Natalia
106. Styra Izabela
107. Świder Tomasz
108. Widelski Sławomir
109. Wojcieszonek Łukasz
110. Zdyrko Arkadiusz
111. Bagińska Katarzyna
112. Banaszczyk Anna
113. Bartków Szymon
114. Białkowski Mateusz
115. Bodak Justyna
116. Dębowicz Łukasz
117. Diduch Marta
118. Dobrowolski Bartłomiej
119. Dziadkiewicz Agnieszka
120. Grzywniak Anna
121. Hrycak Agata
122. Hutnik Mateusz
123. Jaworska Elżbieta
124. Jąkała Karolina
125. Kliś Elżbieta
126. Kochanowska Magdalena
127. Korytyńska Karolina
128. Kundel Karolina
129. Laszczyński Wojciech
130. Łuszczak Grzegorz
131. Matwijów Małgorzata
132. Mićka Robert
133. Pachut Mateusz
134. Podgórski Radosław
135. Radziszewski Krzysztof
136. Seniuszko Agnieszka
137. Strzelecka Dominika
138. Szulc Paulina
139. Zabawa Angelika
140. Kubiak Paweł
141. Rudzińska Andżelika
142. Antes Kamila
143. Słoninka Amanda
144. Matusiewicz Olga

Rok 2012

1.Augustyniak Joanna
2. Bajcarz Wioletta
3. Balcer Aleksandra
4. Biczyński Adrian
5. Bielecka Karolina
6. Cisakowska Aneta
7. Dzięcioł Radosław
8. Gawłowska Renata
9. Kaczan Karolina
10. Katra Maciej
11. Kędziora Emilian
12. Komorowska Katarzyna
13. Konopnicka Katarzyna
14. Korkuś Patrycja
15. Kotwica Magdalena
16. Krzywańska Anna
17. Kubiak Joanna
18. Lejczak Magdalena
19. Leśkiewicz Jakub
20. Malaszka Alicja
21. Olejnik Maja
22. Przyszlak Paulina
23. Rajewska Paulina
24. Różańska Anna
25. Skorupska Anna
26. Skorupska Patrycja
27. Stachowicz Kornelia
28. Szczepańska Natalia
29. Ścigała Kinga
30. Telka Agata
31. Warcholińska Anna
32. Wawrzynów Joanna
33. Zawistowska Patrycja
34. Barańska Kamila
35. Bielecka Aleksandra
36. Budny Michał
37. Chmielewska Alicja
38. Cieślik Patrycja
39. Furdykoń Aleksandra
40. Galik Maciej
41. Jęcz Patrycja
42. Kasperkiewicz Adrian
43. Krems Anna
44. Kuc Paulina
45. Mituła Magdalena
46. Mularczyk Rafał
47. Nowak Agata
48. Ostrowska Patrycja
49. Płusa Aneta
50. Prorok Maciej
51. Puzyniak Aleksandra
52. Raba Joanna
53. Rozenek Jan
54. Siekierska Marcelina
55. Sromek Natalia
56. Tabor Angelika
57. Wielgosz Weronika
58. Wołk-Łaniewska Katarzyna
59. Woroniecka Kamila
60. Wrona Patrycja
61. Zator Michał
62. Ziółkowska Marcelibna
63. Żygadło Agnieszko
64. Żygadło Karolina
65. Białowąs Łukasz
66. Błauciak Wioletta
67. Bodnar Daria
68. Bogacka Agata
69. Chmielewska Weronika
70. Cisowska Paulina
71. Gawara Pamela
72. Grabas Mateusz
73. Janicki Michał
74. Jęczmieniak Marcin
75. Kowalski Dawid
76. Kruszyński Jakub
77. Kryś Aneta
78. Kuśmierczyk Bartłomiej
79. Malski Bartłomiej
80. Maniowski Mateusz
81. Mateja Paula
82. Michta Stefan
83. Mikitowicz Grzegorz
84. Muszyński Tobiasz
85. Muszyński Wojciech
86. Ostrowski Oskar
87. Partykowski Michał
88. Rymarczyk Patryk
89. Siewiera Paweł
90. Sitko Rafał
91. Smogór Samanta
92. Szczepańska Ewelina
93. Śliwa Daria
94. Wierzbicki Marek
95. Wilkosz Piotr
96. Żabski Marcin
97. Budny Maciej
98. Drozd Klaudia
99. Grondys Karolina
100. Gwóźdź Patrycja
101. Hutnik Paulina
102. Jędrzejewska Katarzyna
103. Konsencjusz Aleksandra
104. Koziak Aneta
105. Kumaszka Grzegorz
106. Kumaszka Jakub
107. Mikosz Magdalena
108. Paprota Zuzanna
109. Parka Jakub
110. Paszkowski Piotr
111. Początek Fabiola
112. Sambor Dominika
113. Skorupska Justyna
114. Słowik Tomasz
115. Stanisz Mateusz
116. Stanisz Paulina
117. Suchorab Kamil
118. Szulc Katarzyna
119. Wychodzka Katarzyna
120. Zdyrko Róża
121. Adamski Michał
122. Birut Wiktor
123. Chomicz Ewelina
124. Fałat Ewa
125. Grynienko Monika
126. Hrycak Anna
127. Hutt Norbert
128. Kondracka Kamila
129. Kulej Klaudia
130. Kurelus Aleksandra
131. Maciejewska Agnieszka
132. Malska Katarzyna
133. Masoła Karolina
134. Musidlak Mariola
135. Muszyński Tomasz
136. Ozarczuk Marta
137. Picault Lora
138. Podgórska Magdalena
139. Pomsta Sabina
140. Raginis Kamila
141. Siewicka Magdalena
142. Szewczyk Karolina
143. Szpila Aleksandra
144. Sztejnwald Żaneta
145. Szutenbach Klaudia
146. Tarapata Marta



Rok 2013

1.AueissKevin
2.BabczyszynAleksandra
3.BarteckaMagdalena
4.DrzewieckaNatalia
5.FurdykońMichał
6.HarhalaKatarzyna
7.HorodyskaEstera
8.HrycakAnna
9.HrycakDaniel
10.KsiążczykSara
11.KwarcińskiSylwester
12.LechMarcelina
13.MichtaFilip
14.NiemczyńskiDamian
15.PaterakAndżelika
16.SochowiczKatarzyna
17.WójcikAleksandra
18.WronaKarolina
19.ZagórskaKatarzyna
20.ZaniewiczDorota
21.ZasłuckiPrzemysław
22.ZiółkowskaAgnieszka
23.AliszKlaudia
24.BałwakoWojciech
25.BłaszkiewiczMarta
26.CharowskaAleksandra
27.ChlipałaEwelina
28.ChłońPiotr
29.CiukajWioletta
30.DoboszAleksandra
31.DusiłoJarosław
32.FeruśMaria
33.HalickaPaulina
34.HałasKarolina
35.JasztalKacper
36.KaczmarczykJacek
37.KasprzyszakJakub
38.KiereśKrystyna
39.KosteckaKatarzyna
40.KwiatkowskiPatryk
41.LeśnikSylwia
42.MatlakKrystian
43.MrózWojciech
44.NowakAlina
45.OsuchKlara
46.PaśkoPatrycja
47.PyczelJoanna
48.StarońBeata
49.SzczecinaNatalia
50.WróbelMartyna
51.ZiółkowskaMagdalena
52.ArnistaAleksandra
53.BubniewiczBartosz
54.BundzLesław
55.ChrząstowskaAlicja
56.ChudobaMarcin
57.CieślikTobiasz
58.CyganikMateusz
59.CzyszczońJoanna
60.DorczyńskiKrzysztof
61.DymaczAdrianna
62.FurdykońJoanna
63.GryfMarlena
64.JakubowskaKarolina
65.JankowskiMaciej
66.JanuszPaulina
67.KaźmierczakOktawia
68.LeoszkiewiczRafał
69.ŁużnaJoanna
70.MajkowskaAnna
71.MołdaJacek
72.RadziszewskaAgnieszka
73.SauermannMaciej
74.SchaffnerPatryk
75.SmalecArkadiusz
76.SosnowskaJoanna
77.StachowiakMichał
78.SucheckiRafał
79.SzymańskiPaweł
80.TieslerIgor
81.ToporczykDawid
82.WarcholińskiMichał
83.WłodarczykTomasz
84.ŻakEwelina
85.BaryłaBarbara
86.BekalarczykPaulina
87.BocheńskiJakub
88.DobrowolskiRadosław
89.DobrzynieckaJoanna
90.GałuszkaRafał
91.GłowaczBarbara
92.HoszowskaAgnieszka
93.JachymowskiAdrian
94.JurczyńskiDawid
95.KołodziejczykAgnieszka
96.KowalczykMarta
97.KowalczykPaulina
98.KrysowatyJolanta
99.KurlapskiKamil
100.LaszczyńskiPiotr
101.LipaKatarzyna
102.ŁukowiczMichał
103.RatajEwelina
104.StachuraSamanta
105.ŚwiętalskaAnna
106.UrbanBernadeta
107.WalczyńskiMateusz
108.WilkoszNatalia
109.WolnyPatryk
110.ZagrobelnyGrzegorz
111.ZiewiecMagdalena
112.AntkowiakJustyna 
113.AuguścikDawid
114.BarańskiWitold
115.BoberKamila
116.BogackaWeronika
117.BorekPaulina
118.CieślikMarlena
119.LisowskaEwelina
120.GajIzabela
121.GąsiorJoanna
122.GórakFilip
123.GrabowskiKamil
124.JurekMikołaj
125.KrakowiakGrzegorz
126.MaćkałaKlaudia
127.MuszyńskiDamian
128.PazdroMarcelina
129.PęcherskaNatalia
130.PogodaMateusz
131.SwatPrzemysław
132.ŚwiderJarosław
133.TosikKatarzyna
134.WojczyszynGrzegorz
135.ZakałekMikołaj
136.Ziąber Dominika





Rok 2014



1. BartkiewiczMichał
2.BartkówDiana
3.BekKarolina
4.BirletMałgorzata
5.BukowskaMonika
6.ChojnackiSeweryn
7.CierpuchaKamila
8.CyganikJustyna
9.HumeltFilip
10.HutnikKatarzyna
11.IwanowiczMaria
12.JanickaKatarzyna
13.KasicaAgnieszka
14.KaweckaMichalina
15.KnopikKinga
16.KorzyńskiMiłosz
17.KosińskaAleksandra
18.KumaszkaMarianna
19.KwarcińskiSebastian
20.NowackiWojciech
21.NowakMaja
22.PożuczekPaulina
23.SkibaNatalia
24.StachowiczKarolina
25.StatkiewiczAgata
26.StępieńPaulina
27.StykowskiJakub
28.SudackaPaulina
29.SzczepańskaAgata
30.SzwarJulia
31.TchorowskaNatalia
32.WójcikAgata
33.ZawadaEwelina
34.AugustynPatrycja
35.BodnarMaciej
36.BorowiecWiktoria
37.BurtinGeorges
38.GołębiowskaAngelika
39.HałasEwelina
40.KarpielJoanna
41.KuszKonrad
42.MaziakMateusz
43.MihułkaKonrad
44.MuszyńskaŻaneta
45.NiećKlaudia
46.NowakKlaudyna
47.OleszczukAleksandra
48.OtockaAleksandra
49.PaterJustyna
50.PicaultSara
51.PilarskaDorota
52.ProrokMonika
53.SacałaAnna
54.SiewieraMateusz
55.SzpakPaulina
56.WalasekMałgorzata
57.WesterMaciej
58.WoronieckaKarolina
59.BłońskiDawid
60.BoberAgnieszka
61.BoberAngela
62.BoberKacper
63.BochenekMichał
64.BurośMichał
65.GdulaSzymon
66.HarhalaMałgorzata
67.IlnickiJakub
68.JakubowskiKonrad
69.JenczelewskiRafał
70.KędziaMichał
71.KołeckiPrzemysław
72.KozińskaIga
73.KundelMichał
74.LisowskiJakub
75.MaciejewskiSebastian
76.MacikiewiczMalwina
77.MalatyńskaKinga
78.MrózSebastian
79.OleszczukJakub
80.PieczonkaAleksander
81.RobakMarek
82.SłowikKrystian
83.SmoczekJakub
84.StrzałkaMałgorzata
85.SzałajPrzemysław
86.SzałańskaPaulina
87.ZarzyczańskiJakub
88.ZawadaMateusz
89.ZiółkowskiBenedykt
90.BalcerMartyna
91.BobikMateusz
92.BoguckaJessica
93.Bul-MuchaMarcin
94.CiupakWeronika
95.GajDominika
96.HosaSonia
97.JaniukNatalia
98.KapicaPaulina
99.KarońJakub
100.KisterDominika
101.KotMateusz
102.KrupaMarta
103.KurdyśKarolina
104.MajznerSebastian
105.MatthausDaria
106.MatwijówMartyna
107.MatwijówMateusz
108.MularczykAleksandra
109.MydlarzMichalina
110.NiedużakMateusz
111.NowickaSandra
112.OlejnikNatalia
113.WilmanKlaudia
114.WinnikWiktoria
115.WojdyłaSzymon
116.WojtalaJakub
117.WolańskaAgnieszka Wioleta
118.Zawada
119.ZawistowskaLidia
120.ŻurawskaKlaudia

121.BarcikowskiSzymon
122.BilińskiJakub
123.CiężarekAleksandra
124.DrozdalskiDawid
125.HumeltPaweł
126.JagiełłoOskar
127.JanowiczKarolina
128.JaroczyńskaAlicja
129.KorkuśPatrycja
130.KorkuśSylwia
131.KorzyńskaNatalia
132.ŁopataBartłomiej
133.MajtaMagdalena
134.MalecKacper
135.MarciniakBarbara
136.MazurDaniel
137.MuszyńskaKatarzyna
138.OlejnikKacper
139.OzimekPiotr
140.PetkoAgata
141.PilichiewiczJoanna
142.RzeźniczekPatrycja
143.SkorupskaNatalia
144.StefaniszynJustyna
145.SzcześniakAleksandra
146.SzklennikMateusz
147.WiśniewskaMagdalena